خانه💥 / دسته اصلی / بیوگرافی و عکس اینستاگرام احسان حدادی + جزئیات کامل و عکس

بیوگرافی و عکس اینستاگرام احسان حدادی + جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد بیوگرافی و عکس اینستاگرام احسان حدادی + جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.

بیوگرافی و عکس اینستاگرام احسان حدادی

“احسان حدادی” متولد ماه دی در شهر تهران است. احسان اکنون ۲۹ سال سن دارد و همچنان در قله افتخارات رشته دو میدانی و پرتاب دیسک جهان قرار دارد.

احسان-حدادی

بیوگرافی و عکس احسان حدادی

نام:احسان

نام خانوادگی:حدادی

تاریخ تولد:۱۳۶۳/۱۰/۳۰

محل تولد:تهران

رشته ورزشی:پرتاب دیسک

57575424200حدادی ورزش را با رشته های مختلف در مدرسه شروع کرد تا این که در سال آخر دوره ابتدایی با معرفی معلم ورزش دبستانش فعالیت جدی خود را در رشته دو ومیدانی در تیم های منطقه ای آموزش و پرورش شروع کرد.
حدادی پس از این رشته پرتاب دیسک را زیر نظر مربی جدیدش تیمسار نوح نژاد آغاز کرد. در همین زمان یک مربی اکراینی به نام ایوان پالامارچوک که در رشته پرتاب وزنه فعالیت داشت، احسان را دید و به او پیشنهاد داد تا در پرتاب دیسک فعالیت خود را ادامه دهد.
بعد از ۳ ماه تمرین با این مربی حدادی توانست ۵ متر رکورد ایران را در رشته پرتاب دیسک نوجوانان به مقدارسانتی ۱۰/۵۵ متر ترقی دهد.
حدادی  پس از آن که در رده جوانان شروع به فعالیت کرد، به اردوهای خارج از کشور (اوکراین) رفت و با دو ماه تمرین با پالامارچوک، دیسک دو کیلو گرمی رابمقدار سانتیمتر ۶۶ متر و ۵۵ سانتی متر پرتاب کرد و بار دیگر رکورد ایران را در رده جوانان ۵ متر ارتقا داد.
پس از این مربی حدادی با ویکتور گوتر قرار دادبست. حدادی پس از شش ۶ ماه تمرین با ویکتور در مسابقات جوانان آسیا شرکت کرد و مدال طلا را از آن خود کرد و درست ۲۰ روز بعد از مسابقات آسیایی در مسابقات جوانان جهان بود که باز هم توانست خوشرنگ ترین مدال جوانان جهان را برای کشور به ارمغان آورد.
احسان پس از مسابقات جهانی جوانان توانست در کره جنوبی رکورد آسیا را ۹ سانتیمتر ترقی دهد و رکورد دار آسیا شود.
در اوایل سال ۲۰۰۶ و به پایان رسیدن مدت قرارداد ویکتور گوتر این مربی از ایران رفت و حدادی موفق نشد مربی هم سطحی دیگر جایگزین او کند.

احسان-حدادی

در همین سال احسان حدادی با کمک تجربه های قبلی و تلاش و تمرینات جدی، در جام جهانی با رکورد ۶۲ متر و ۶۶ سانتی متر مدال نقره گرفت. حدادی بعد از آن در بازیهای آسیایی قطر مدال طلا گرفت.
پس از این موفقیت ها حدادی برای یافتن مربی دلخواه به بلا روس سفر کرد و با کمک دوستانش در آنجا توانست با تجربه ترین و موفق ترین مربی دنیا را با خود به ایران آورد.
حدادی می گوید پروفسور کیم بوخونسف یکی از بهترین مربیان دنیا است و به لطف خداوند این افتخار بزرگ به من داده شده که شاگرد ایشان باشم.
حدادی پس از سه ماه کار با بوخونسف توانست دو بار رکورد آسیا را با رکورد ۸۸/۶۷ در تهران و  ۹۵/۶۷ در بلا روس ترقی دهد.
حدادی در مسابقات جهانی سال ۲۰۰۷ اوزاکا به عنوان اولین ورزشکار ایرانی در تاریخ موفق شد به فینال رشته پرتاب دیسک راه پیدا کند و مقام هفتمی جهان را از آن خود کند .

احسان-حدادی

احسان حدادی قهرمان و رکورددار پرتاپ دیسک آسیا و برنده مدال برنز قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۱ ؛۱۱ خرداد سال ۱۳۹۱ در ادامه لیگ الماس دو و میدانی در شهر رم،با پرتابی به میزان ۶۶٫۷۳ به مقام اول دست یافت.
قهرمان و رکورددار آسیا، در مرحله مقدماتی پرتاب دیسک المپیک ۲۰۱۲ لندن با پرتابی به میزان ۶۵ متر و ۱۹ سانتی متر ورودی فینال مسابقات را به دست آورد.
احسان حدادی قهرمان و رکورددار پرتاب دیسک آسیا در فینال رقابت های المپیک لندن با پرتابی به میزان ۶۸ متر و ۱۸ سانتی متر پس از هارتینگ با پرتاب ۶۸ متر و ۲۸ سانتی متر به مدال نقره دست یافت.

احسان-حدادی

احسان حدادی

احسان-حدادی

احسان-حدادی

احسان-حدادی

احسان-حدادی

Rate this post

درباره ی الهه موسوی

همچنین ببینید

خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و در طب سنتی چیست

گوشت گوساله خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *