خانه💥 / پزشکی و سلامت / طریقه مصرف و بهترین قرص تاخیری قوی و گیاهی بدون عوارض

طریقه مصرف و بهترین قرص تاخیری قوی و گیاهی بدون عوارض

قرص تاخیری

طریقه مصرف و بهترین قرص تاخیری قوی و گیاهی بدون عوارض در دسته پزشکی و سلامت سایت علم سرا

  قرص تاخیری , قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض , قرص تاخیری قوی , قرص تاخیری سیلدنافیل

هدف این سایت بالا بردن سطح اطلاعات شماست ، لطفا قبل از مصرف هر قرص یا دارو حتما با پزشک مشورت کنید. به خصوص در کودکان و در زمان بارداری و شیردهی تا خدای نکرده دچار مشکل نشوید .اگر از داروی دیگری استفاده میکنید قبل از مصرف این دارو حتما به پزشک خود اطلاع بدهید تا تداخل دارویی ایجاد نشود . تداخل دارویی باعث ایجاد عوارض مختلف و کم کردن اثر دارو میشود .

قرص تاخیری و مشکلات جنسی

قرص تاخیری یکی از راه حل های مشکلات جنسی است . مشکل های جنسی یکی از دغدغه ها و دلواپسی های مردم در زندگی امروز است . این مشکلات در آقایان شایعتر است به همین دلیل توجه آقایان به سمت قرص های تاخیری کشیده شده است . یکی از مشکل های شایع آقایان زود انزالی است به همین خاطر مصرف قرص تاخیری بدون اطلاع از عوارض خطرناک آن شدت پیدا کرده است . مشکل های جنسی با بالا رفتن سن در مردان یک اتفاق نسبتا رایج است که به درمان نیاز دارد . این افراد باید به پزشک ارولوژ مراجعه کنند و از مصرف خودسرانه داروهای جنسی خودداری کنند .

قرص تاخیری سیلدنافیل

قرص تاخیری سیلدنافیل با نام های تجاری ارکتو و ویاگرا شناخته میشود . این قرص به صورت ۱۰۰ و ۵۰ و ۲۰ میلی گرم عرضه میشود . برای مصرف این قرص در ابتدا زیر نظر پزشک از مقدار ۲۵ میلی گرم شروع کنید و اگر به نتیجه و پاسخی مناسب نرسیدید ، مقدار مصرف قرص را افزایش دهید .

عوارض قرص تاخیری سیلدنافیل

عوارض قرص تاخیری سیلدنافیل شامل گر گرفتن و سردرد داشتن است . اگر بعد از مصرف این قرص دچار عوارض خطرناکی همانند دیدن اشیا و اطراف به رنگ آبی و تغییر رنگ ها در دید ، اختلال های شنوایی ، تاری در دید برای شما پیش آمد به سرعت مصرف قرص را قطع و به پزشک خود مراجعه کنید.

قرص تاخیری وگادول

قرص تاخیری وگادول با نام تجاری مخدر ترامادول در هند و نام های وکتادول و Veldrol عرضه میشود . قرص تاخیری وگادول از ترکیب سیلدنافیل که یک ماده خطرناک است و ترامادول ساخته شده است . این قرص ترکیبی شامل ۵۰ میلی گرم ترامادول و ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل است .

عوارض قرص تاخیری وگادول

عوارض قرص تاخیری وگادول بسیار زیاد است . این قرص کم و بیش زود انزالی را درمان میکند اما در عوض باعث عوارض جبران ناپذیری بر بدن میشود . از عوارض این قرص میتوان به سکته های مغزی و قلبی ناگهانی ، زیاد شدن فشار چشم ، از دست دادن شنوایی و بینایی و سوء هاضمه اشاره کرد .

قرص تاخیری , قرص تاخیری ویاگرا , قرص تاخیری کینگ دل , قرص تاخیری و راست کننده

قرص تادافیل

قرص تادافیل یا سیالیس کارکردی مثل قرص ویاگرا دارد ولیکن از قرص ویاگرا قویتر و موثرتر است . ماده اصلی این قرص تادالافیل است که باعث سفت شدن و نعوظ آلت میشود و کم و بیش باعث تاخیر در انزال و لذت بیشتر در رابطه جنسی میشود . قرص تادافیل در زمان مورد نیاز به شکل یک قرص مصرف میشود . این زمان شامل سی تا چهل دقیقه قبل از نزدیکی و مقاربت مصرف میشود . برای جذب بهتر این دارو و تاثیر گذاری بیشتر این قرص را با آب خنک بخورید .

قرص تاخیری , قرص تاخیری مکس من , قرص تاخیری کیمیاگر , قرص تاخیری آلمانی

عوارض قرص تادافیل

قرص تادافیل مانند بقیه قرص های تاخیری دارای عوارضی است این عوارض شامل ورم کردن پاها ، اختلال در دید ، درد های ناحیه قفسه سینه ، منگ شدن ، ضربان قلب نامنظم میشود . این قرص را به هیچ وجه بیشتر از یک بار در طول روز مصرف نکنید .

قرص پاروکستین و عوارض آن

قرص پاروکستین با نام های تجاری Paxil, Pexeva شناخته میشود . یکی از کاربرد های قرص پاروکستین درمان زود ارضایی است . این قرص از اقسام قدرتمند داروهای SSRI است. قرص پاروکستین دارای عوارض مختلفی است که شامل تغییر در رفتار ، ناتوانی و درماندگی در مهار و کنترل بسیاری از موارد همانند حرکت چشم ها به صورت کامل ، سردرد داشتن ، ضربان قلب کند ، حالت تهوع میشود که با بروز هر کدام از این موارد باید به پزشک مراجعه نمایید . اگر از داروی دیگری استفاده میکنید قبل از مصرف این قرص حتما به پزشک خود اطلاع بدهید تا تداخل دارویی ایجاد نشود .

قرص تاخیری سرترالین

قرص تاخیری سرترالین با نام دیگر زلوفت و نام های تجاری Zoloft و Lustral و Asentra شناخته میشود . قرص سرترالین یک مهارکننده و کنترل کننده قوی بازجذب نورونی سروتونین است . عوارض قرص سرترالین شامل کاهش وزن ، تعریق زیاد ، سردرد داشتن ، نفخ ، حالت تهوع و استفراغ ، ایجاد شدن اختلال در هضم کردن غذا ، خشک شدن دهان ، اسهال داشتن ، بی اشتها بودن ، خواب آلودگی و ضعف … میشود .

قرص تاخیری , بهترین قرص تاخیری برای مردان , بهترین قرص تاخیری فوری , بهترین قرص تاخیری گیاهی

قرص تاخیری سیتالوپرام

قرص سیتالوپرام یکی از اقسام قدرتمند داروهای SSRI است و برای درمان کردن زود انزالی و مشکلات جنسی استفاده میشود . اثر این قرص تا سه هفته بعد از مصرف مشخص نمیشود . اگر تا شش هفته این قرص ها را مصرف کردین و تاثیری بر زودانزالی شما نگذاشت باید قرص و داروی دیگری جایگزین قرص سیتالوپرام شود .

کپسول تاخیری اگزوتیک پلاس مارنیز

مقدار و چگونگی مصرف این کپسول به صورت روزانه یک تا دو کپسول قبل از غذا خوردن است . ترکیبات این کپسول شامل جین سینگ کره ای و گیاه گوارانا و گیاه Eleuterococcus و Royal jelly و اسید آمینه تورین میشود . ترکیب این مواد باعث بالا رفتن عملکرد قوای جنسی و تحریک پذیری جنسی میشود . از فواید دیگر این ترکیب میتوان به افزایش میل جنسی و مقابله با استرس و خستگی اشاره کرد . در دوران بارداری و شیردهی و مصرف همزمان با دیگوکسین و وارفارین ، در افراد مبتلا به آلرژی و آسم شدید قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید . در مکان خشک و خنک و دور از دسترس کودکان قرار داده شود .

عوارض قرص تاخیری

قرص های تاخیری عوارض مختلفی دارند . سرگیجه داشتن یکی از عوارضی است که این داروها برای شما به ارمغان می آورند . اگر دچار سرگیجه میشوید بهتر است با پزشک خود مشورت نمایید . قرص های تاخیری باعث تغییر در بینایی میشوند . این قرص ها باعث تغییر دید و داشتن تاری دید میشود . مشکل جدی دیگر از دست دادن بینایی است که حتما باید به پزشک مراجعه کنند . قرص تاخیری باعث قرمز شدن پوست و جوش زدن میشود . آبریزش و گرفتگی بینی یکی از عوارض رایج این قرص است .

قرص تاخیری کلومیپرامین

در مطالعات گزارش شده تاثیر قرص تاخیری کلومیپرامین در درمان زود انزالی ثابت شده است اما بخاطر عوارض این قرص همانند خشکی دهان و اختلال در دید مصرف آن به صورت خیلی محدود توصیه میشود . عملکرد قرص تاخیری کلومیپرامین با افزایش سروتونین و اختلال در بازجذب سروتونین در مغز باعث تاخیر در انزال میشود .

قرص تاخیری

توضیحاتی در مورد قرص تاخیری

قرص تاخیری یکی از قرص هایی است که تا حدود زیادی مشکل روابط جنسی زوجین جوان را حل می کند.توجه داشته باشید که بیماری‌های جنسی از آن دسته بیماری‌هایی هستند که در زندگی برای هر کسی ممکن است ایجاد شوند. بیماری‌‌هایی که اکثر مردم آنها را به دیگران نمی گویند. برای درمان این‌گونه بیماری‌ها می‌بایست به پزشکان ارولوژ و یا متخصصین سکس تراپی رجوع کرد ولی برخی افراد خود به سراغ داروهای تقویت جنسی می روند و به مصرف آن‌ها می‌پردازند. قرص‌های تاخیری از پر تقاضاترین این داروها هستند که در بیشتر داروخانه‌ ها یافت می‌شوند.در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد همه چیز برای بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.♥

علت مصرف قرص تاخیری

دلیل اصلی مصرف این قرص این است که خیلی از افراد هنگام رابطه جنسی دچار زود انزالی ( زود ارضا) می شوند که انزال زودرس گفته می شود. برای دیر ارضا شدن می توان از قرص های تاخیری استفاده کرد. البته بهترین روش برای دیر ارضا شدن، استفاده از تکنیک های ذهنی و جسمی است.

ناتوانی جنسی و قرص تاخیری

یکی از دلایل روی آوردن به این قرص در مردان ناتوانی جنسی یا اختلال در نعوظ است که باعث روی آوردن مردان به استفاده از داروهای جنسی و قرص های تاخیری می گردد، لذا در اینجا شما را با داروهای ناتوانی جنسی مردان و عوارض آنها آشنا می کنیم. بیماری جنسی برای هر کسی ممکن است اتفاق بیافتد. برای درمان بیماری های جنسی روش های متفاوتی وجود دارد؛ ازجمله این روش ها می توان به مراجعه به پزشک ارولوژ و یا حتی متخصصین سکس تراپی مراجعه کرد. اما به علت وجود تابو های اجتماعی اغلب مردم از مراجعه با این مراکز خود داری کرده و به سراغ دارو های تقویت جنسی می روند. ناتوانی جنسی می تواند از مشکلات روحی و یا جسمی فرد ناشی شود. این بیماری در آقایان با بالارفتن سن، نسبتا رایج است.البته این روزها تجویز دارو توسط پزشک می تواند این مشکل را حل کند.کلومیپرامین (Clomipramine) طی مطالعاتی گزارش شده کلومی پرامین، در درمان زود انزالی مؤثر است ولی به علت عوارض ۵ الی ۱۵ درصدی آن مانند اختلال دید، خشکی دهان و سایر عوارض کولینرژیک مصرف آن محدود گردیده است. داروی ذکر شده با مختل کردن بازجذب سروتونین در مغز باعث افزایش سروتونین شده و باعث به تأخیر انداختن انزال می‌گردد. فلوکستین (Fluoxetine) داروی فلوکستین یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بوده که می شود از آن برای درمان زود ارضایی استفاده نمود. احتمالا بهبود حاصل از دارو تا ۳ هفته بعد از شروع مصرف خود را نشان ندهد. اگر این قرص تاخیری تا شش هفته تاثیر خود بر زود ارضایی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مشکل ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود.قرص تاخیری گیاهی کیمیاگر ترکیبات: گیاه Tamarindus Indica (تمبر هندی) و سایر گیاهان دارویی از طب سنتی ایران و طب کهن کشور چین و هند مقدار مصرف: ۱ تا ۲ کپسول، ۲ تا ۲/۵ ساعت قبل از مقاربت میل شود. عوارض جانبی: چون این دارو قابض است، امکان بروز یبوست، دل درد و انقباضات شکمی وجود دارد. از مصرف همزمان این کپسول با مواد اسیدی مانند آبلیمو یا سرکه خودداری نمایید، زیرا موجب خنثی شدن تأثیرات دارو می‌گردد. کپسول روسترانگ این فرآورده با جبران مواد لازم در بدن بیمار باعث تولید هورمون‌های جنسی و افزایش اکسیژن در اندام‌های تناسلی موجب تقویت عملکرد جنسی مردان می‌شود و در نتیجه موجب افزایش میل جنسی، درمان زودانزالی و افزایش مدت زمان مقاربت در مردان می‌شود. ترکیبات: هسته گیاه Tamarindus indica موارد منع مصرف در افراد مبتلا به فشارخون و سردردهای مزمن منع مصرف دارد. ۳ ساعت بعد از صبحانه و ۳ ساعت بعد از نهار هر بار ۱ الی ۲ کپسول (داروی گیاهی روسترانگ به مدت ۷ روز مورد استفاده قرار گیرد.)

قرص تاخیری ویاگرا

نام تجاری: ویاگرا – ارکتو قرص‌های سیلدنافیل که در مقادیر ۵۰، ۲۵ و ۱۰۰ میلی گرمی بوده و ماکزیمم دوز روزانه ۱۰۰ میلی گرم بوده و بهتر است از مقادیر ۲۵ شروع شود و در صورت عدم پاسخ دهی مناسب مقدار مصرف افزایش یابد.

عوارض قرص تاخیری ویاگرا

از عوارض این دارو سردرد (به علت کاهش فشار خون) و احساس گرگرفتگی می‌باشد و عوارض خطرناک مانند تاری دید و سیانوپسیا (تغییر رنگ در دید و دیدن اشیا به رنگ آبی) و اختلالات شنوایی بوده که نیاز به قطع مصرف و مراجعه فوری به پزشک دارد.

زود ارضایی

فردی که دچار زود انزالی یا زود ارضایی است بلافاصله پس از دخول ارضا می شود و منی از بدنش خارج می شود و نمی تواند نیازهای جنسی همسرش را برآورده کند. البته شاید این مشکل به صورت دائمی و همیشگی نباشد که جای نگرانی ندارد ولی اگر زود انزال شدن همیشگی باشد و یا اینکه فرد قبل از ایجاد رابطه جنسی ارضا شود و زمانی که تازه سکس را اغاز می کند ارضا شود به آن زود انزالی گفته میشود که فرد را بسیار ناراحت می کند.

علت زود انزالی

گاهی بیماری هایی از قبیل بیماریه ای قلبی و عروقی و یا بیماری هایی نیز دیابت باعث زود انزالی می شوند می شوند ، ولی مهم ترین و اصلی ترین دلیل زود انزالی مرتبط با وضعیت روحی یا افسردگی ، به بلوغ نرسیدن جنسی به صورت کامل ، فشار های جسمی و استرس ناشی از رابطه جنسی می باشد

قرص تاخیری داپوکستین

داپوکستین و پریلیگی (PRILIGY) داپوکستین یک نمونه از قرص تاخیری است که برای زود انزالی ، طراحی شده است. این قرص می تواند برای درمان این مشکل بسیار مفید باشد. اثر داپوکستین طبق گزارش های به دست آمده از تحقیقات، نشان داده شده است که با مصرف دوز ۳ میلی گرمی از این قرص، زمان انزال به ۳٫۱ دقیقه افزایش یافته و هم چنین مصرف دوزهای بالاتر آن منجر به افزایش زمان انزال تا ۳٫۶ دقیقه، شده است. عوارض جانبی داپوکستین جدول زیر درصد عوارض جانبی مختلف در اثر مصرف داپوکستین را نشان می‌دهد: ۳۰ میلی گرم ۶۰ میلی گرم دارونما حالت تهوع ۱۱٫۰ ۲۲٫۲ ۲٫۲ سرگیجه ۵٫۸ ۱۰٫۹ ۲٫۲ سردرد ۵٫۶ ۸٫۸ ۴٫۸ اسهال ۳٫۵ ۶٫۹ ۱٫۷ خواب‌آلودگی ۳٫۱ ۴٫۷ ۰٫۵ خستگی ۲٫۰ ۴٫۱ ۱٫۲ بخوابی ۲٫۱ ۳٫۹ ۱٫۵ التهاب بینی و گلو ۳٫۲ ۲٫۹ ۲٫۳

عوامل موثر در زود انزالی

عوامل زیادی بر زود ارضایی تاثیر می گذارند و به همین دلیل زود انزالی را می توان با ترکیبی از درمان های ذهنی، دارویی و تکنیک های خاص جنسی درمان کرد و صرفا نباید از قرص های تاخیری استفاده کرد. در ادامه خوراکی ها و غیر خوراکی های موثر بر درمان انزال زودرس را معرفی می کنیم. هیچ دارویی از سوی FDA سازمان غذا و دارویی ایالات متحده برای درمان زودارضایی معرفی نشده است، ولی داروهایی وجود دارند که این مشکل را رفع می کنند. مهار کننده SSRI مهار کننده اتخابی بازجذب سروتونین و داروهای ضد افسردگی مشابه در این امر بسیار موفق هستند. البته به جز استفاده از قرص های تاخیری می توان از بی حس کننده های موضعی نیز استفاده کرد.

قرص تاخیری وگادول

وگادول Vega-Dol نام تجارتی مخدر ترامادول در کشور هندوستان می‌باشد که با اسامی دیگر مانند Veldrol و وکتادول VICTADOL و مشابه آن بر روی اینترنت به فروش می‌رسد. این قرص از ترکیب ترامادول با سیلدنافیل که ماده‌ای بسیار خطرناک است تهیه می‌شود. قرص ترکیبی وگادول (سیلدنافیل و ترامادول) حاوی ۱۰۰ میلی‌گرم سیلدنافیل و ۵۰ میلی‌گرم ترامادول است. عوارض: هرچند قرص تاخیری وگادول تا حدودی باعث به تأخیر انداختن و درمان زود انزالی می‌شود اما در دراز مدت عوارض جبران‌ناپذیری بر سلامت بدن خواهد گذاشت. سکته قلبی ناگهانی، سکته مغزی، از دست رفتن بینایی و شنوایی، افزایش فشار چشم و سوء هاضمه از عوارض رایج این قرص است.

قرص تاخیری مهار کننده

این نوع داروها یکی از انواع قرص‌های تاخیری بوده که از آنها برای افزایش طول رابطه جنسی و درمان زود انزالی استفاده می‌شود. تاثیرات جانبی مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین یک از موارد تاثیرگذار بوده و هنگام انتخاب آن‌ها به عنوان داروی تاخیری باید به این تاثیرات جانبی توجه نمود. این تاثیرات جانبی شامل عوارض روانی و عصبی، واکنش‌های پوستی، اثرات آنتی کولینرژیک، نوسان در وزن بدن، تداخلات دارویی و تاثیرات جانبی جنسی بجز انزال زودرس همچون کاهش میل جنسی و یا اختلال نعوظ می‌باشند. از جمله داروهای مهارکننده انتخابی بازجذب سروتونین موارد زیر می‌باشند.

انواع قرص تاخیری

داروی پاروکستین یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بوده که می شود از آن برای درمان زود انزالی استفاده نمود. احتمالا بهبود حاصل از این قرص‌های تاخیری تا ۳ هفته بعد از شروع مصرف خود را نشان ندهد. اگر این قرص تاخیری تا شش هفته تاثیر خود بر زود انزالی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مشکل ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود.داروی سرترالین یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بوده که می‌توان از آن برای درمان زود انزالی استفاده نمود. احتمال دارد، بهبود حاصل از دارو تا ۳ هفته بعد از شروع مصرف خود را نشان ندهد. اگر این قرص تاخیری تا شش هفته در درمان زود انزالی تاثیری نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مشکل ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود.همانند داروی سرترالین، داروی سیتالوپرام نیز یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بوده که از آن برای درمان زود انزالی استفاده می‌شود. احتمالا بهبود حاصل از این قرص‌های تاخیری تا ۳ هفته بعد از شروع مصرف خود را نشان نمی‌دهد. اگر این قرص تاخیری تا شش هفته تاثیر خود بر زود انزالی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مشکل ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود.واردنافیل با مهار فسفودی استراز تیپ ۵ در اجسام غاری شکل آلت تناسلی مردانه باعث افزایش اثر نیتریک اکساید در پایانه‌های عصبی و سلول‌های اندوتلیال در اجسام غاری شکل می‌شود. در نتیجه منجر به گشادشدن عروق و افزایش جریان خون به اجسام غاری شکل و نعوظ آلت تناسلی مردانه در برابر تحریک جنسی می‌شود. عوارض: کاهش ناگهانی شنوایی یا از دست رفتن شنوایی که ممکن است با وزوزگوش و سرگیجه همراه باشد ممکن است با مصرف واردنافیل رخ دهد. این قرص توسط بیماران خاص مانند بیماران کلیوی، بیماران دستگاه گوارشی و… مصرف نگردد.قرص آفرودیت یا هر ۲ میلیلیتر قطره حاوی عصاره خشک گیاهان فوق می‌باشد: میوه خارخاسک ۴۰ میلیگرم زنجبیل ۱۲/۲۷ میلیگرم زعفران ۳ میلیگرم دارچین ۱۱ میلیگرم نحوه مصرف: یک قرص آفرودیت ۳ بار درروزبعداز غذا میل شود. آفرودیت را می‌توان برای حصول نتیجه بهتر بطور مستمر مصرف نمود موارد منع مصرف: در بیماران قلبی و بیمارانی که مبتلا به کمبود فشارخون هستند مصرف دارو باید با احتیاط انجام شود عوارض جانبی: بیمارانی که نسبت به اسانس‌های گیاهی حساسیت نشان می‌دهند، می‌بایستی این دارو را با احتیاط مصرف نمایند. پاروکستین (Paroxetine) نام تجاری: Paxil, Pexeva داروی پاروکستین یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بوده که می‌شود از آن برای درمان زود ارضایی استفاده نمود. تغییرات رفتاری، ناتوانی در کنترل بسیاری موارد مانند حرکت کامل چشم‌ها، سردرد، کند شدن ضربان قلب، تهوع (خصوصاً در اوایل مصرف) و… همگی از عوارض جانبی پاروکستین محسوب می‌شوند که نیاز است فرد با پزشک خود تماس حاصل فرماید. موارد منع مصرف افرادی که به دیگر داروهای مشابه (داروهای مهارکننده) مانند سروتونین حساسیت نشان داده‌اند. مصرف هرداروی دیگری به صورت همزمان از جمله مسکن‌ها، آرامبخش ها، ضد تشنج و… (در صورت مصرف هردارویی حتماً پیش از تجویز پاروکستین، اطلاعات را در اختیار پزشک قرار دهید). سرترالین (زلوفت) نام تجاری: Zoloft, Asentra, Lustral و … این دارو یک مهارکننده قوی و انتخابی بازجذب نورونی سروتونین (SSRI) می‌باشد و با تقویت فعالیت سروتونرژیک در CNS ومتعاقباً مهار فعالیت آدرنرژیک در ناحیه locus ceruleus می‌شود. عوارض: خواب آلودگی، گیجی، خستگی یا ضعف، مشکلات گوارشی از جمله بی اشتهایی، اسهال، خشکی دهان، اختلال در هضم غذا، تهوع، دردشکمی، نفخ، کاهش وزن، سردرد، افزایش تعریق و … از عوارض این قرص‌ها هستند. سیتالوپرام (Citalopram) همانند داروی سرترالین، داروی سیتالوپرام نیز یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بوده که از آن برای درمان زود انزالی استفاده می‌شود. احتمالاً بهبود حاصل از این قرص‌های تاخیری تا ۳ هفته بعد از شروع مصرف خود را نشان نمی‌دهد. اگر این قرص تاخیری تا شش هفته تأثیر خود بر زود انزالی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مشکل ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود.

قرص تاخیری تادافیل و عوارض آن

cialis قرص‌های سیالیس عملکردی مشابه ویاگرا دارد اما بسیار قوی تر از ویاگرا بوده و ماده تأثیر گذار اصلی آن تادالافیل می‌باشد که موجب نعوظ (سفت و راست شدن) آلت می‌شود و تا حدودی در تأخیر در انزال نیز تأثیر گذار می‌باشد. معمولاً سیالیس را بصورت یک قرص در زمان مورد نیاز مصرف می‌کنند، این زمان می‌تواند از ۳۰ دقیقه تا ۴۰ دقیقه قبل از تصمیم به مقاربت و نزدیکی مصرف شود. (توصیه می‌شود جهت جذب بهتر اثرات دارو، یک لیوان آب خنک بنوشید) عوارض: مصرف بیشتر از یک بار در روز تادالافیل به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. مصرف مقادیر بیش از حد تادالافیل می‌تواند باعث دردهای قفسه سینه، منگی، ضربان نامنظم قلب و تورم پاها و اختلال در دید شود.

Rate this post

درباره ی الهه موسوی

همچنین ببینید

مضرات و خواص سنجد آسیاب شده با شیر برای کودکان و لاغری و کبد در دیابت و بارداری

خواص سنجد   سنجد میوه ای که به صورت خشک شده از آن استفاده میشود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *