خانه💥 / پزشکی و سلامت / همه چیز درباره آشنایی با قرص طلا برای چاقی صورت

همه چیز درباره آشنایی با قرص طلا برای چاقی صورت

قرص طلا

همه چیز درباره آشنایی با قرص طلا برای چاقی صورت در دسته پزشکی و سلامت سایت علم سرا

قرص طلا

توضیحاتی در مورد قرص طلا

هدف این سایت بالا بردن سطح اطلاعات شماست ، لطفا قبل از مصرف هر قرص یا دارو حتما با پزشک مشورت کنید. به خصوص در کودکان و در زمان بارداری و شیردهی تا خدای نکرده دچار مشکل نشوید .اگر از داروی دیگری استفاده میکنید قبل از مصرف این دارو حتما به پزشک خود اطلاع بدهید تا تداخل دارویی ایجاد نشود . تداخل دارویی باعث ایجاد عوارض مختلف و کم کردن اثر دارو میشود .برخی از اختراعات و کالاهای تولید شده به درد هیچ کسی نمی‌خورد و آدم را به شک می‌اندازد که چرا اصلا چنین کالایی در بازار عرضه شده؛ از جمله قرص طلا که با قیمت زیادی برای عرضه فراهم شده است.شاهد اختراعات عجیب زیادی در این دهه های اخیر بوده ایم به عنوان مثال یکی از این اختراعات که در سال ۲۰۱۶ از آن رونمایی شد تشک هوشمند تشخیص دهنده خیانت بود که با کمک ۲۴ حسگر اولتراسونیک می توانست خیانت را تشخیص بدهد و از طریق اپلیکیشن به صاحب اصلی اطلاع بدهد. و اختراع بی مصرف و عجیب دیگر ، ساختن قرص های طلا که مدفوع شما را درخشان می کند ، در آمریکا قرص هایی به نام Gold Poop یا مدفوع طلایی وجود دارد که شما می توانید بخورید تا مدفوعتان بدرخشد . قیمت هر دونه از قرص ها ۱ میلیون ۵۷۲ تومان است.در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد همه چیز درباره آشنایی با قرص طلا گیاهی برای چاقی صحبت کنیم امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد

قیمت قرص طلا

قرص طلا که ۴۲۵ دلار قیمت دارد و روده های شما را پراز طلا می کند. نام این قرص‌ها Gold Poo است وهر قرص به قیمت ایران حدود یک میلیون و نیم قیمت دارد.البته نباید شعار محصول را جدی گرفت زیرا فقط مدفوع درخشانی خواهید داشت و نه هیچ چیز دیگر.

مدفوعی درخشان با قرص طلا

به گزارش اسپوتنیک، تصویری در شبکه های اجتماعی به اشترک گذاشته شده است که در آن از قرص “گلد پوپ”(gold pooo) صحبت می کند. این قرص طلا، این قابلیت را دارد که مدفوع انسان را درخشان و طلایی کند. در خبرهایی که در این رابطه در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می شود، گفته شده است که قیمت هر قرص آن ۴۲۵ دلار می باشد.

قرص طلا و بازتاب ها

انتشار این خبر بازتاب زیادی در میان کاربران شبکه های اجتماعی داشته است. بسیاری از کاربران از این خبر اظهار ناراحتی کرده اند و معتقدند که در دنیایی که فقرها و گرسنگان کم نیستند درست نیست که انسان های پولدار پول خود را صرف این چنین کارهای بی فایده ای بکنند. بعضی از کاربران نیز عنوان کرده اند که این فکر اساسا بیهوده است و حیف انسان و فکر و اندیشه والای اوست که صرف چنین اختراعاتی شود.کاربری نیز در این رابطه نوشته است: حالا یه سوال نه اصلا چند تا سوال. اول این که مگه کسی مدفوع خودش رو به کسی نشون میده؟ دوما مگه تو فرنگ توالت فرنگی نیس؟ اصلا ایران نیس که همه هنرنمایی خودشون رو تو کاسه توالت برانداز میکنن. حالا به فرض این که طلایی باشه شالاپ میوفته تو توالت فرنگی دیگه سیفون رو هم میکشن روش. سوما اصلا شاید مد شده ملت مرفه از مدفوعشون عکس سلفی میگیرن؟

مدفوعی از جنس طلا

به تازگی فرص های طلا وارد بازار شده است که افراد پولدار آن را تهیه می نمایند و مورد استفاده قرار می دهند تا مدفوعی از جنس طلا داشته باشند

فروش قرص طلا

پول باد آورده را باید به نحوی بر باد داد؛ به عنوان مثال خرید قرص هایی از طلای ناب ۲۴ عیار و بلعیدن آنها بی آنکه هیچ فایده ای برای شخص داشته باشد. توبی وونگ هنرمند نیویورکی و کن کورتنی را باید از جمله فرصت طلبانی دانست که می توانند به خوبی از وجود تازه به دوران رسیده های نوکیسه استفاده کنند. این دو نفر قرص هایی از طلای ۲۴ عیار را روی یک سایت به قیمت دانه ای ۴۲۵ دلار می فروشند تا خریدار آن را ببلعد. آنها می گویند: نوکیسه ها نیز مانند معتادان هستند، همواره بیشتر می طلبند. ما هم باید به تقاضای روز افزون آنها پاسخ دهیم. این قرص ها در پی تقاضای شماری از افراد پولدار ابداع شده اند. سایتی که این قرص های بی فایده اما ۴۲۵ دلاری روی آن به فروش می روند اعلام کرد که استقبال از آنها به اندازه ای بوده که باید از این پس از قبل قرص ها را سفارش داد.

Rate this post

درباره ی الهه موسوی

همچنین ببینید

خواص و طرز تهیه حریره بادام با شیر خشک و پودر بادام بدون شیر برای نوزاد و بزرگسالان

طرز تهیه حریره بادام   آنچه ما حریره بادام می‌نامیم چیزی جز نوعی پتاژ کرم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *