آشنایی با جاذبه های گردشگری بلژیک در سفر به اروپا

آشنایی با جاذبه های گردشگری بلژیک در سفر به اروپا

کشورهای اروپایی از جمله بهترین کشورهایی هستند که بسیاری از افراد برای گردشگری یکی از این کشورها را انتخاب می کند. کشور بلژیک یکی از بهترین کشورهایی می باشد که هر ساله افراد زیادی برای گردشگری به این کشور می روند. برخی از افراد بدون شک با کشور بلژیک و جاذبه هایی که در این کشور وجود دارد آشنایی ندارند، به همین دلیل در ادامه برخی از مهمترین جاذبه های این کشور که بسیار زیبا هستند را معرفی می کنیم تا آشنایی شما با آنها بیشتر شود.
جاذبه های گردشگری بلژیک در تور اروپا :
همانطوری که بیان نمودیم جاذبه های گردشگری بلژیک در تور اروپا بسیار زیبا می باشد و هر ساله افراد زیادی از آنها بازدید می نمایند. برخی از مهمترین آنها عبارت می باشد از :

1. کاخ بزرگ :
به سفارش سفر باتو ، در جاذبه های گردشگری بلژیک بدون شک این مورد را هرگز نباید فراموش نکنید. از آنجایی که این کاخ در سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است باید آن را از نزدیک مشاهده کنید تا متوجه زیبایی و معماری خاص آن شوید. این کاخ بسیار باشکوه می باشد و در پایتخت بلژیک قرار دارد، و بر همین اساس یکی از شاخص های مهم در این شهر به شمار می رود و کمتر کسی پیدا می شود که به این شهر رود و از این کاخ بازدید ننماید. بدون شک هر شهری نماد و سمبل خاصی دارد که در کشور بلژِک و پایتخت آن یعنی بروکسل این کاخ یکی از نمادها و سمبل شهر به شمار می رود.
2. اتومیوم :
بدون شک شما زمانی که 9 عدد توپ استیل بزرگ را در کنار یکدیگر مشاهده کنید که تعادلشان به خوبی حفظ شده است تعجب خواهید کرد. یکی از جاذبه های گردشگری بلژیک اتومیوم می باشد که طراحی و معماری آن به وسیله آندره واترکین انجام شده و توانسته است این سازه 120 متری را طراحی کند. شما در شهر بروکسل می توانید این سازه بسیار زیبا و خاص را مشاهده کنید و در کنار آن عکس هایی که به یادگاری در گوشی و یا دوربین خود ثبت کنید.

3. خانه های ویکتور هورتو :
شما با تماشای این خانه می توانید نمونه درخشان معمار یو طراحی را پیش از جنگ مشاهده کنید. معماری و طراحی که در این خانه ها به کار رفته است بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد، به همین دلیل چشمان هر بیننده ای را خیره می سازد. در کنار این خانه هتل های لوکس و بسیار زیبایی هم قرار دارند که آنها هم از جمله طراحی و معماری های خاص و بی نظیر به شمار می روند.
4. ویلا امپاین :
یکی از جنبش های هنری که در کشور بلژیک به وجود آمد، تبلید کردن هنر تزئینی به هنر نو بود که در قرن 20 این تغییر به وجود آمد. ویلا امپاین که یکی از جاذبه های گردشگری بلژیک به شمار می رود این هنر جید را در خود به کار برده سات و معمار آن یک فرد سوئیسی بوده که شهرت بسیاری را برای خود با ساخت این مکان به دست آورد. یکی از شاهکارهای هنر نو دقیقا این مکان می باشد، چرا که معماری و طراحی آن بسیار غنی و خاص می باشد و شما زمانی که آن را از نزدیک مشاهده کنید متوجه زیبایی فوق العاده آن خواهید شد.
5. کلیسای جامع سنت میشل :
این کلیسا یکی از مهمترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری بلژیک محسوب می شود که به آن اهمیت خاصی می دهند، اکنون هم بسیاری از مراسم های ازدواج، ترحیم و …. که مربوط به خانواده سلطنتی باشد در این مکان برگزار می گردد. یکی از بهترین و زیباترین سبک های معماری گوتیک در این کاخ وجود دارد و شما می توانید این معماری فوق العاده را در تور و سفر به بلژیک مشاهده کنید. ساخت این کلیسا بیشتر از 300 سال طول کشید و اکنون هم یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری بلژیک به شمار می رود. با تور روسیه سفر کنید.

6. اروپای کوچک :
یکی دیگر از جاذبه های گردشگری بلژیک که بسیاری از افراد از آن بازدید می کنند، اروپای کوچک می باشد. در این قسمت شما می توانید تمامی شهرهای اروپا را در اندازه های کوچک مشاهده کنید. این جاذبه دیدنی برای بزرگسالان و کودکان بسیار جذاب است، به همین دلیل باید بدانید که این جاذبه یکی از بهترین جاذبه های بلژیک به شمار می رود که در بروکسل قرار دارد. اگر شما اطلاعات خوبی از اروپا نداشته باشید در این مجموعه می توانید این اطلاعات را به دست آورید.
7. موزه آلات موسیقی :
یکی دیگر از بهترین جاذبه های تفریحی که شما می توانید در پایتخت بلژیک آن را از نزدیک مشاهده کنید این موزه می باشد. طراحی این موزه را ویکتور هورتا انجام داده است و سازهای بسیار زیاد و بین المللی زیادی را در این موزه قرار داده است. اگر شما علاقه زیادی به موسیقی دارید می توانید این موزه را برای بازدید انتخاب کنید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.