خانه💥 / دسته اصلی / بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی+جزئیات کامل و عکس

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی+جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد با بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی+جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.

لیلا اوتادی از بازیگران زن معروف ایرانی که اینروزها در حال بازی در سریال های‌ مختلف تلویزیونی است را بیشتر بشناسید.

لیلا اوتادی متولد ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ از شمیرانات میباشد. لیلا اوتادی شاعر نیز می‌باشد و تحصیلات وی : فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشگاه تهران میباشد.

به نقاشی و ورزش بدنسازی علاقه زیادی دارد و مدتی نیز مربی ورزش بدن سازی نیز بوده است.

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

لیلا اوتادی در زیر این عکسی که باعث شایعه ازدواج وی شده بود اینطور نوشت :

ﻣﺘﺎﻫﻞ ﻫﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﻃﻼﻕ ﺑﮕﯿﺮﻧﺪ، ﻣﺠﺮﺩﻫﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﻨﺪ، ﺷﺎﻏﻼﻥ ﺍﺯ ﺷﻐﻠﺸﺎﻥ می نالند، ﺑﯿﮑﺎﺭﻫﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺷﻐﻠﻨﺪ، ﻓﻘﺮﺍ ﺣﺴﺮﺕ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪﺍﻥ ﺭﺍ ﻣﯿﺨﻮﺭﻧﺪ، ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪﺍﻥ ﺍﺯ ﺩﻏﺪﻏﻪ می نالند، ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺸﻬﻮﺭ ﺍﺯ ﭼﺸﻢ ﻣﺮﺩﻡ ﻗﺎﯾﻢ می شوند، ﻣﺮﺩﻡ ﻋﺎﺩﯼ می خواهند ﻣﺸﻬﻮﺭ ﺷﻮﻧﺪ، ﺳﯿﺎﻩ ﭘﻮﺳﺘﺎﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺳﻔﯿﺪ ﭘﻮﺳﺖ ﺷﻮﻧﺪ، ﺳﻔﯿﺪ ﭘﻮﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﻧﺰﻩ می کنند، ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺪ ﺗﻨﻬﺎ ﻓﺮﻣﻮﻝ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﯽ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ : ﻗﺪﺭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺪﺍﻥ ﻭ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ…

ازدواج و همسر ,لیلا اوتادی,لیلا اوتادی اینستاگرام,لیلا اوتادی دورهمی,لیلا اوتادی رقص,لیلا اوتادی اسکارلت جوهانسون,لیلا اوتادی بیوگرافی,لیلا اوتادی Instagram,لیلا اوتادی و اسکارلت جوهانسون,لیلا اوتادی ساپورت,لیلا اوتادی در اینستاگرام,عکس لیلا اوتادی اینستاگرام,عکسهای لیلا اوتادی اینستاگرام,پیج لیلا اوتادی در اینستاگرام,صفحه لیلا اوتادی در اینستاگرام,پاهای لیلا اوتادی اینستاگرام,لیلا اوتادی و اینستاگرام,اینستاگرام لیلا اوتادی و همسرش,پست لیلا اوتادی در اینستاگرام,لیلا اوتادی دورهمی,لیلا اوتادی دورهمی دستمزد,لیلا اوتادی دورهمی دانلود,لیلا اوتادی دورهمی,لیلا اوتادی مهمان برنامه دورهمی,مهران مدیری لیلا اوتادی دورهمی,لیلا اوتادی رقص,بیوگرافی لیلا اوتادی رقص,لیلا اوتادی و رقص,لیلا اوتادی با اسکارلت جوهانسون,مقایسه لیلا اوتادی و اسکارلت جوهانسون,عکس لیلا اوتادی و اسکارلت جوهانسون,شباهت عجیب لیلااوتادی و اسکارلت جوهانسون,لیلا اوتادی بیوگرافی,بیوگرافی لیلا اوتادی بازیگر,بیوگرافی لیلا اوتادی و جواد نکونام,بیوگرافی لیلا اوتادی هنرپیشه,بیوگرافی لیلا اوتادی و عکس همسرش,بیوگرافی لیلا اوتادی و خانواده اش,بیوگرافی لیلا اوتادی قد و وزن,بیوگرافی لیلا اوتادی همسرش,لیلا اوتادی Instagram,شباهت لیلا اوتادی و اسکارلت جوهانسون,شباهت لیلا اوتادی و اسکارلت جوهانسن,لیلا اوتادی ساپورت پوش,عکس لیلا اوتادی ساپورت,تصاویر لیلا اوتادی با ساپورت

لیلا اوتادی در گفت و گو ها و گفتگوهای مختلف گفته است که مجرد میباشد و ازدواج نکرده است، اما با این حال عکس های‌ او را برخی با عنوان ازدواج لیلا اوتادی منتشر می‌کنند. عکس منتسب به همسر لیلا اوتادی تکذیب شده است. درصورت ازدواج حتماً اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا لیلا اوتادی قصد ازدواج دارد؟

لیلا اوتادی گفت : ازدواج یعنی خودم و طرف مقابلم خوشبخت و موفق شویم. هر وقت شعور و توانایی این مسئله را داشتم، باید ازدواج کنم. صرفا عاشق زندگی کردنم و تصمیمی برای ازدواج ندارم…

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

لیلا اوتادی مربی بدنسازی می‌باشد :

بنظر من هنرپیشه باید برای بازی در هر نقشی از نظر فیزیکی آمادگی لازم را داشته باشد ، این آمادگی جز با ورزش مداوم میسر نیست ورزش همیشه جزء لاینفک زندگی‌ ام بوده است.

من اینقدر علاقه به ورزش داشتم که به مدت ۲ سال مربی بدنسازی هم بوده‌ ام،اما به دلیل مشغله کاری و هنری نتوانستم ان را ادامه دهم، اما بطور مدام خودم این ورزش را انجام میدم و هر وقت وقت کنم به باشگاه میروم . در کنار این ورزش، تنیس و اسب دوانی را هم به صورت حرفه‌ ای دنبال می‌ کنم.

رژیم غذایی لیلا اوتادی

به رژیم غذایی سالم اهمیت میدهم و برای تناسب اندام و سلامتی حتماً صبحانه را اول وقت میل میکنم. صبحانه برای لیلا اوتادی مهم ترین و عده‌های‌ غذایی است و برای ناهار هفته‌ای دو یا سه بار برنج مصرف می‌ کنم و برای شام سالاد یا سبزیجات پخته شده یا مقدار کمی گوشت سفید آبپز استفاده می‌ کنم…

آبمیوه هم جزو برنامه غذایی روزانه من است …

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

ورزش تنیس

همانگونه که گفتم از دیگر ورزش های‌ مورد علاقه ام تنیس است و بعضی وقت ها بعد از باشگاه بدنسازی می‌روم تنیس بازی میکنم و هر هفته این ورزش را ادامه می‌دهم، گاهی اوقات هم که فرصت داشته باشم به سراغ اسب سواری میروم.

لیلا اوتادی چگونه بازیگر شد؟

اوتادی در خصوص کشف استعداد بازیگری در خود گفت: حدود پنج یا شش سالم بود که جلوی آینه می‌ایستادم و بازی می کردم؛ و از همان زمان دوست داشتم بازیگر شوم.

وقتی هفت سالم بود، خسرو شکیبایی برای انتخاب بازیگر در فیلم «کیمیا» به مدرسه ما آمد و من را برای این نقش انتخاب کرد اما پدرم اجازه نداد. تا دوره دیپلم چند بار این اتفاق برای من افتاد، ولی پدرم راضی نمی‌شد. تا این که بعد از اخذ مدرک دیپلم پدرم را راضی کردم.

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

لیلا اوتادی در زیر این عکس نوشت :

بی عشق هیچ فلسفه ای در جهان نبود
احساس در “الهه ی نازِ بنان” نبـود
بی شک اگر که خلق نمی شد گناهِ عشق
دیگر خدا به فکر ِ شبِ امتحان نبود
بنشین رفیق! تا که کمی درد دل کنیم
اندازه ی تو هیچ کسی مهربان نبود
اینجا تمام ِ حنجره ها لاف می زنند
هرگز کسی هر آنچه که می گفت، آن نبود !
لیلا فقط به خاطر مجنون ستاره شد
زیرا شنیده ایم چنین و چنان نبود
حتی پرنده از بغل ِ ما نمی گذشت
اغراق ِ شاعرانه اگر بارِمان نبود …

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

دشمن یا بدخواه زیاد دارید؟

اوتادی در پاسخ گفت: بله، شاید کسانی که دوست داشتند، در جایگاه من باشند.

علاقه به بازیگری و شاعری از کودکی

از کودکی به بازیگری و شاعری علاقه‌ مند بودم و دوست داشتم تا این عرصه ها موفق شوم ، در سن ۸ سالگی این شرایط فراهم شد و برای بازی در فیلم کیمیا آقای درویش انتخاب شدم ولی به خاطر مخالفت پدرم این اتفاق نیفتاد تا زمانی که تحصیلم به پایان رسید. « البته پدرم حق داشت چون می‌خواست مشکلی برای تحصیلات من پیش نیاید»

لیلا اوتادی گفت : هر چند که من در زمینه معماری داخلی تحصیلاتم را ادامه دادم، ولی به دلیل همان علاقه ای که به بازیگری داشتم وارد حیطه تئاتر شدم و تئاتر حوزه‌ای برای ورود به عرصه سینما شد.

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

شروع حرفه ای بازیگری

درسال ۸۱ با فیلم سینمایی چشمان سیاه مرحوم ایرج قادری حرفه ای کارش را شروع کرد، حضورش درسال ۸۳ در سریال مهر و ماه شروعی هیجان انگیز برایش دراین حوزه با معرفی عوامل فیلم اولش بود.

هنر عکاسی

من عکاسی را از زمان دانشکده به دلیل این‌ که رشته‌ ام معماری بود انجام می دادم و همیشه به هر سفری که می‌ رفتم دوربینم همراهم بود. در چند سفر آخرم، به این فکر افتادم که برای کودکان بی‌ سرپرست کاری انجام بدهم. این موضوع دلیل اصلی برگزاری نمایشگاه عکسم شد.

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

فیلم سازی و کارگردانی:

من خوشبختانه تجربه ساخت یک فیلم بلند بنام شیطان شلوار لی می‌ پوشد و یک فیلم کوتاه بنام مهمانی زیر آب را دارم و امیدوارم بتوانم فیلم های‌ بیشتری را در آینده بسازم.

برند عطر لیلا اوتادی

لیلا اوتادی در مورد برند عطر خود گفت :

خوشحالم در روز تولدم به اطلاعتون برسونم که یک سال پیش از طرف کمپانى «تمپتیشن» تولیدکننده عطر در فرانسه و کشور امارات بامن تماس گرفتن و پس از مذاکراتی که با نماینده خاورمیانه‌ ى کمپانى داشتیم ،پیشنهادشون براى تولید عطر به نام من براى طرفداران عزیزم رو پذیرفتم

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

بهترین تفریح از نگاه لیلا اوتادی

سفر یکی از بهترین تفریحات برای من است ، آشنایی با مکان های‌ دیدنی و فرهنگ و جوامع مختلف برایم همیشه جذاب است به همین دلیل زیاد سفر می‌ کنم، سفر به کشورها و جزایری که کمتر در موردش می‌دانیم و کمتر از انها خوانده‌ایم و شنیده‌ایم را بیشتر از همه ی دوست دارم.

لندکروز ماشین مورد علاقه

من عاشق اتومبیل شاسی بلند هستم مخصوصا لندکروز را به دلیل استقامت و قدرت و تجربه ای که داشتم از همه ی بیشتر دوست دارم .

مدتی یک لندکروز سفید داشتم، برخی دوستانم می گفتند آمبولانس گرفتی لیلا…. بعد به من برخورد و به خودم می گفتم واقعا به من نمی آید، فروختمش یک اتومبیل کوچک‌تر گرفتم، اما رانندگی با ان اصلا به من لذت نمی‌داد، اونم فروختم و دوباره لندکروز مشکی گرفتم.

و هم اکنون مجدد لندکروز سوار هستم..

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

جنجال دستمزد

در خبری، او را با دریافت ۷۵ میلیون تومان برای ۲۵ روز بازی در فیلم پیتزا مخلوط گران‌ ترین بازیگر زن سینمای کشور ایران نامید لیلا اوتادی در جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ با حضور در برنامه تلویزیونی هفت یادآور شد :

شایعاتی مبنی بر این که من گران‌ترین بازیگر سینمای کشور هستم گاه در فضای اینترنتی منتشر می‌ شود که صحت ندارد و عده‌ای به دشمنی قصد دارند مرا گران‌ ترین بازیگر سینمای کشور ایران معرفی کنند در صورتی که این امر درست نیست

عمل جراحی زیبایی نداشته ام

من برای زیبا تر شدن هیچ عمل جراحی زیبایی نداشتم و خدارا شکر هم میکنم. شایعه های‌ زیادی می کنند و برخلاف حرف‌ هایی که شنیده‌ ام که من چندین و چند عمل جراحی را تجربه کرده‌ ام اما از همین جا می‌ گویم که این موضوع به هیچ وجه واقعیت ندارد.

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

تالیف کتاب

هفده ساله بود که سرودن شعر را آغاز کرد ، اوتادی، اولین کتاب خود راکه مجموعه شعری با نام ‘”در بهشتی که کلاغی نیست مترسک هم نیست” است، در زمستان ۱۳۹۳ ودر قالب دو زبان پارسی و انگلیسی منتشر کرد این کتاب از جانب انتشارات مروارید ودر ۷۶ صفحه، مشتمل بر ۳۵ قطعه شعر سپید، می‌ باشد

مافیا در جشنواره فجر

من تا کنون در هیچ یک از مراسمات جشنواره فیلم فجر دراین ۱۵ سال شرکت نکرده ام، چون فکر میکنم در آنجا نیز مافیا وجوددارد. هرچند ممکن است این اظهارنظر من سبب شود برای همیشه به من جایزه ندهند اما برایم مهم نیست.

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

عکس های لیلا اوتادی

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

عکس جدید لیلا اوتادی

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

عکس های لیلا اوتادی و همسرش

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

تصاویر دیدنی از لیلا اوتادی

بیوگرافی لیلا اوتادی | عکس های زندگی و همسر لیلا اوتادی

زندگى کمدیست براى کسیکه فکر میکندو تراژدیست براى کسیکه احساس میکند

Rate this post

درباره ی elmsara

همچنین ببینید

خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و در طب سنتی چیست

گوشت گوساله خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *