خانه💥 / دسته اصلی / یک لامپ ال ای دی برای رشد موها+جزئیات کامل و عکس

یک لامپ ال ای دی برای رشد موها+جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد یک لامپ ال ای دی برای رشد موها+جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.مطالعات اخیر نشان داده که تاباندن لیزر قرمز بر روی پوست سر میتواند موجب تحریک رشد موها شود. این فکر به ذهن مخترعان آمده که از این یافته میتوان برای ساخت دستگاهی برای کمک به رشد موهای افرادی که دچار ریزش موی سر هستند کمک گرفت ولی مشکل این است که دستگاه لیزری که بتواند این کار را انجام بدهد بزرگ و با مصرف انرژی زیاد خواهد بود. پس کره ای ها فکر این را هم کردند و نوعی دستگاه محرک نوری با کمک لامپ های ال ای دی ساختند.

آنها حدود ۹۰۰ مولد ال ای دی را بر روی یک غشای انعطاف پذیر قرار دادند که تنها ۲۰۰ میکرومتر کلفتی دارد. گرمای کمی تولید میکند و بنابراین موجب سوختگی پوست سر نمیشود و مصرف انرژی آن به علت استفاده از تکنولوژی دیود نوری بسیار پائین است.

بررسی بر روی این وسیله در فاز حیوانی موفقیت آمیز بوده و نشان داده که با بیست روز استفاده به اندازه روزی پانزده دقیقه رشد مو در مقایسه با وقتی که از داروی مینوکسیدیل استفاده شده بود بیشتر بوده است. مینوکسیدیل داروی رایجی است که در درمان ریزش موضعی مو استفاده میشود.

نتایج مطالعه بر روی این روش جدید در مجله ACS Nano منتشر شده است.

یک لامپ ال ای دی برای رشد موها+جزئیات کامل و عکس
Rate this post

درباره ی elmsara

همچنین ببینید

خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و در طب سنتی چیست

گوشت گوساله خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *