خانه💥 / دسته اصلی / بیوگرافی کیوان ساکت اف و همسرش + عکس های کیوان ساکت اف+جزئیات کامل و عکس

بیوگرافی کیوان ساکت اف و همسرش + عکس های کیوان ساکت اف+جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد بیوگرافی کیوان ساکت اف و همسرش + عکس های کیوان ساکت اف+جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.کیوان ساکت اف متولد ۲۵ شهریور ۶۷ می‌باشد وی متولد شهر تهران می‌باشد و فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه آزاد تنکابن است، مدتی مجری بود ولی حالا بازیگری نیز میکند می‌گوید با پارتی وارد این عرصه شده است.مجله تالاب: اگرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال بازگشت، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای کیوان ساکت اف محسوب می شود، مخصوصا همکاری با هنرمندان باتجربه‌ای هم چون امیر سفیری، عرفان ابراهیمی، علی صلاحی و آرمان کوچکی توانایی‌های‌ بازیگریش را ارتقا بخشید.از مهم ترین آثار کیوان ساکت اف میتوان به بازیگری در سریال بازگشت، فیلم بالاخره این زندگی مال کیه؟ و فیلم پچ پچه های‌ پشت خط نبرد اشاره کرد.

بیوگرافی کیوان ساکت اف و همسرش + عکس های کیوان ساکت اف

– کیوان ساکت اف و همسرش

آقای هنرمند هنوز ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد، عکس بالا کیوان ساکت اف درکنار فاطمه حسنوند عکاس هنری می‌باشد.

– خانواده کیوان ساکت اف

پدرش معلم و مادرش ناظم مدرسه است. برادر بزرگ او مسعود ساکت اف، تهیه کننده شبکه چهار سیماست. همچنین او یک برادر دیگر نیز دارد که دانشجوی دکترای فلسفه است.

بیوگرافی کیوان ساکت اف و همسرش + عکس های کیوان ساکت اف

– شروع فعالیت کیوان ساکت اف

فعالیت هنری خودرا از آموزشگاه سینمایی هنر هفت برادرش در کرج شروع کرد با حمایت برادرش که تهیه کننده و استخدام صدا و سیماست بعنوان مجری به تلویزیون معرفی شد.

– نخستین اجرای کیوان ساکت اف

نخستین بار با برنامه ما دو تا وارد تلویزیون شد؛ سپس درود بهار برای شبکه یک و بوم سفید برای جام جم را کار کرد او و محسن افشانی نیز مدتی باهم بعنوان مجری برنامه اجرا میکردند

– علاقه مندی ها کیوان ساکت اف

به شدت طرفدار تیم پرسپولیس است و صدای استاد محمدرضا شجربان و بازیگری جانی دپ را دوست دارم، از بین فیلم های‌ ایرانی هم مورد علاقه اش فیلم چهارشنبه سوری است ، او شهیدی فر را بهترین مجری میداند.

بیوگرافی کیوان ساکت اف و همسرش + عکس های کیوان ساکت اف

عکس های‌ کیوان ساکت اف

– از پیتزا تا مد لباس

از بین بازیگرا آل پاچینو را دوست دارد ودر غذاها پیترا مورد علاقه اوست، به شدت از سگ میترسد و می‌گوید علاقه ای به مد ندارد و هر لباسی قشنگ باشد می‌پوشد ، گروه خونی کیوان O+ می‌باشد.

– بازی در سینما و تلویزیون

میگوید اصلا کار اجرا را دوست ندارم، درسال ۱۳۸۷ وقتی ۲۰ ساله بود در قامت بازیگر در فیلم دویدن در بین ابرها بازی کرد ودر سال ۹۶ در سریال بازگشت حضور داشت ، او دوباره در قامت مجری سال ۹۷ برای برنامه زمانی برای خندیدن در شبکه سه اجرا کرد.

بیوگرافی کیوان ساکت اف و همسرش + عکس های کیوان ساکت اف

– شروع مجری گری و بازیگری

اولین کار تلویزیونی او برنامه «ما دو تا» بود که در ان بعنوان مجری تلویزیون حضور داشت و پس از ان «درود بهار» که این برنامه ها از شبکه ی یک سیما پخش شد. گفتنی است هم زمان با درود بهار، در برنامه «بوم سفید» که از شبکه جام جم ۱ و ۲ پخش می شد و همین حالا نیز پخش ان ادامه دارد، بعنوان مجری فعالیت می کند ودر حال حاضر نیز مجری برنامه «عصر بخیر بچه ها» در شبکه ۲ سیما است.

تنها کار او که در ان بعنوان بازیگر حضور داشته «دویدن در میان ابرها» است که این فیلم در جشنواره فیلم فجر هم حضور داشته است. کیوان ساکت بیشتر بازیگری را در صحنه تئاتر تجربه کرده است.

کیوان ساکت اف درسال ۱۳۹۶ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند ودر اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم کیوان ساکت اف دراین سال، بازیگری در سریال بازگشت به کارگردانی حسین نمازی محسوب میشود.

کیوان ساکت اف سال ۱۳۹۶ سریال بازگشت نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، ان نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. شاید مهمترین بخش بیوگرافی کیوان ساکت اف بازی در سریال بازگشت بوده است.

بیوگرافی کیوان ساکت اف و همسرش + عکس های کیوان ساکت اف

زندگی حرفه‌ای و بازیگری کیوان ساکت اف را باید مدیون اعتماد حسین نمازی باشیم. چرا که اگر حسین نمازی بعنوان کارگردان به کیوان ساکت اف برای بازیگری در سریالش اعتماد نکرده بود، شاید کیوان ساکت اف مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای بازیگری خود انتخاب می‌نمود.

از کیوان ساکت اف نقل قول شده است که برای بازی خود در سریال بازگشت و همکاریش با حسین نمازی به‌عنوان کارگردان ابراز رضایت کرده است. کیوان ساکت اف توانست با بازی در سریال بازگشت تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری درکنار بازیگران نظیر لیلا اوتادی، حسین مهری، رویا تیموریان و ارشا اقدسی توانست سطح بازیگریش را متحول کند.

کیوان ساکت اف علاوه‌بر سریال بازگشت، سال ۱۳۹۳ در فیلم بالاخره این زندگی مال کیه؟ نیز بازی کرده است. کیوان ساکت اف نکات خوبی از اشکان خیل نژاد کارگردان فیلم بالاخره این زندگی مال کیه؟ آموخت و تجربه ارزشمندی از بازی درکنار هنرمندانی چون نوید محمدزاده، آزاده صمدی، ندا گلرنگی و الهه شه پرست بدست آورد.

بیوگرافی کیوان ساکت اف بازیگر سریال حوالی پاییز

Rate this post

درباره ی elmsara

همچنین ببینید

خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و در طب سنتی چیست

گوشت گوساله خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *