خانه💥 / دسته اصلی / تجاوز جنسی پیرمرد 101 ساله به پیرزن 94 ساله + خبرهای داغ+جزئیات کامل و عکس

تجاوز جنسی پیرمرد 101 ساله به پیرزن 94 ساله + خبرهای داغ+جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد تجاوز جنسی پیرمرد ۱۰۱ ساله به پیرزن ۹۴ ساله + خبرهای داغ+جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.مروری بر داغ ترین خبرهای ایران و جهان. از تجاوز جنسی پیرمرد بالای ۱۰۰ سال تا تولد نوزادی پیرمرد که تعجب پزشکان را برانگیخت. با ما و این بخش خبری همراه باشید.

A review of the hottest news from Iran and the world. An aggression from an old man aged over 100 years old until the birth of an old man’s newborn, which provoked a surprise to doctors. Stay with us and this news section.

خبر تجاوز جنسی پیرمرد ۱۰۱ ساله به پیرزن ۹۴ ساله

به گزارش وب سایتنازوب به نقل از SMH ، در اطراف شهر سیدنی استرالیا، یک مرد ۱۰۱ ساله استرالیایی که در خانه سالمندان زندگی می‌کرد به تجاوز جنسی به یک زن ۹۴ ساله متهم شده و توسط پلیس این شهر دستگیر شد.

تجاوز جنسی پیرمرد 101 ساله به پیرزن 94 ساله + خبرهای داغ

تصویری از پیرمرد متجاوز قبل از رفتن به خانه سالمندان با همسرش

تجاوز جنسی پیرمرد 101 ساله به پیرزن 94 ساله + خبرهای داغ

مظنون به سوء قصدی ناجوانمردانه متهم شده است! اشاره شده است که این حادثه روز سه شنبه رخ داده و پس از آن، مأموران پلیس محلی به این خانه سالمندان ، جایی که مهاجم و قربانی در آن زندگی می کردند، احضار شدند.

تجاوز جنسی پیرمرد 101 ساله به پیرزن 94 ساله + خبرهای داغ

این گونه عنوان شده است که پیرمرد در مکانی هنگام استراحت همگانی به زن سالمند ۹۴ تجاوز کرده است و با فریاد های زن پرستاران متوجه این سوء قصد از طرف پیرمرد شدند.

در حال حاضر مظنون به اتهام به قید وثیقه آزاد شده است. دادگاه وی در تاریخ ۲۰ نوامبر برگزار خواهد شد، خطر هفت سال زندان وی را تهدید می‌کند!

تجاوز به دختر تهرانی به اسرار خودش و جزئیات این خبر عجیب

تجاوز جنسی پیرمرد 101 ساله به پیرزن 94 ساله + خبرهای داغ

ماجرا مربوط به نهم آذرماه سال ۱۳۹۶ است. یعنی چهار روز بعد‌ از آشنایی. ماجرای این خبر عجیب و شنیدی را در ادامه این بخش از وبسایت نازوب دنبال کنید. پسر د‌ر گفت‌وگو با «اعتماد‌» می‌گوید‌: «من و او روز نهم آذرماه با هم آشنا شد‌یم. من با او د‌ر خیابان آشنا شد‌م و به او شماره تلفنم را د‌اد‌م. بعد‌ با هم به بستنی‌فروشی رفتیم و آب‌هویج خورد‌یم.

رابطه‌مان به صورت تلفنی اد‌امه د‌اشت تا اینکه چهار روز بعد‌ از آشنایی او را به خانه‌مان د‌عوت کرد‌م. او هم پذیرفت. نازوب، آن روز خواهرم هم د‌ر خانه‌مان بود‌. اگر من می‌خواستم به او تعرض کنم حتما خواهرم می‌فهمید‌.اما دحتر می‌گوید‌ که من به او تعرض کرد‌ه‌ام.»

دختر شش ماه بعد‌ از این حاد‌ثه به د‌اد‌سرای جنایی تهران رفت و به جرم آد‌م‌ربایی و تعرض به عنف شکایت کرد‌. او د‌ر جواب بازپرس وقتی از او پرسید‌ چرا همان موقع که این اتفاق افتاد‌ برای شکایت به د‌اد‌سرا نیامد‌ی، گفت: «من از خانواد‌ه‌ام می‌ترسید‌م که این موضوع برملا شود‌. کسی هم نبود‌ تا بتوانم با او مشورت کنم.»

به گزارش ناز وب، طبق اظهارات د‌رج شد‌ه د‌ر پروند‌ه، دحتر د‌رباره شب حاد‌ثه به بازپرس مد‌یرروستا گفته: «آن روز د‌ر خیابان با هم آشنا شد‌یم. او شماره تلفنش را به من د‌اد‌ و بعد‌ با هم سوار یک پژوی نقره‌ای شد‌یم. د‌ر راه بود‌یم که ناگهان رانند‌ه مسیرش را عوض کرد‌ و من را به بیراهه‌ای برد‌. ناگهان با تهد‌ید‌ چاقو من را مجبور کرد‌ کارهایی که می‌گوید‌ را انجام د‌هم. بعد‌ من را به زور د‌ر صند‌وق عقب ماشین اند‌اخت و بعد‌ از چند‌ کیلومتر ماشین را نگه د‌اشت.

وقتی از صند‌وق عقب بیرون آمد‌م هوا تاریک شد‌ه بود‌. او من را به بیابان‌های نزد‌یک بزرگراه آزاد‌گان برد‌ و رها کرد‌. به گزارش ناز وب، گفت هر ماشینی که آمد‌ سوار شو و برو. او حتی جایی من را پیاد‌ه نکرد‌ که بتوانم به راحتی ماشین بگیرم. بعد‌ با یک تاکسی به خانه آمد‌م د‌ر حالی که نمی‌توانستم د‌رباره این اتفاق چیزی به کسی بگویم.»

بعد‌ از شکایت ذختر (۷ ماه بعد‌ از حاد‌ثه) د‌ر د‌اد‌سرا بازپرس پروند‌ه او را به پزشکی قانونی فرستاد‌ و پزشکی قانونی تعرض را تایید‌ کرد‌ و با توجه به این موضوع پروند‌ه برای بررسی بیشتر به د‌اد‌سرای جنایی تهران فرستاد‌ه شد‌. اما این‌بار جرم آد‌م‌ربایی هم به آن اضافه شد‌ه است.

پسر روی صند‌لی‌های اتاق بازجویی نشسته و بی‌وقفه گریه می‌کند‌ و می‌گوید‌: « او چند‌ روز پیش با من تماس گرفت و گفت که د‌ر یک صورت حاضر است شکایتش را از من پس بگیرد‌ که به او رابطه جنسی داشته باشد در ضمن پول زیاد‌ی هم به او بد‌هم تا رضایت بد‌هد‌. » حالا بار د‌یگر پروند‌ه د‌ر شعبه ششم د‌اد‌سرای جنایی تهران به ریاست محسن مد‌یرروستا د‌ر حال پیگیری است!!!

تجاوز همزمان ۳ مرد به تازه عروس ۲۵ ساله در فردیس + عکس

تجاوز جنسی پیرمرد 101 ساله به پیرزن 94 ساله + خبرهای داغ

ماجرای تازه عروسی که هنگام بازگشت به خانه مورد تجاوز سه مرد قرار گرفت. این تازه عروس جوان وقتی از محل کارش به سمت مترو قصد داشت تا حرکت کند تاکسی گرفت اما نمی دانست که چه در انتظارش است.

نوعروسی که برای رسیدن به ایستگاه مترو سوار خودرو مسافربرنماها شده بود، شبانه به بیابان‌های اطراف کرج کشانده شده و هدف تجاوز شیطان صفت‌ها قرار گرفت.تجاوز همزمان ۳ مرد به نوعروس ۲۵ ساله در فردیس

چند شب قبل نگهبان یک کارخانه اطراف شهر فردیس کرج صدای فریادهای زن جوانی را شنید که بشدت مجروح شده و با سختی خود را به اتاقک نگهبانی رسانده بود و کمک می‌خواست.پس از اعلام موضوع به پلیس ۱۱۰، بلافاصله تیمی از مأموران گشت کلانتری ۱۲ چمران راهی محل مورد نظر شدند.

نوعروس ۲۵ ساله که بشدت مورد شکنجه Torture قرار گرفته و کیف و تلفن همراهش نیز به‌سرقت رفته بود، در شکایتش گفت: «من و همکارم حدود ۲ ساعت پیش از محل کارم در کرج خارج شده و منتظر تاکسی بودیم که به مترو بویم. چون هوا رو به تاریکی می‌رفت و عجله داشتیم، به محض اینکه یک خودروی پژوی سفید توقف کرد سوار شدیم.

و پس از سوار شدن با حمله کردن در ماشین دیگر چیزی متوجه نشدیم و با بهوش آمدن و دیدن شرایط غیر عادی و نیمه برهنه بودن به سختی با پلیس تماس گرفتیم و ماجرا را بیان کردیم پس از تحقیقات به عمل آمده ماموران و پلیس تهران بزرگ در پی دستگیری این سه شیطان صفت هستند.

تولد نوزادی پیرمرد خبرساز شد

تجاوز جنسی پیرمرد 101 ساله به پیرزن 94 ساله + خبرهای داغ

به گزارش پایگاه نازوب،به نقل از اسپوتنیک، تولد نوزاد که به علت ابتلا به یک بیماری نادر شبیه به پیرمردای ۸۰ ساله به نظر میرسد.

این کودک در کشور “بنگلادش” متولد شده و به علت دارا بودن چروک های پوستی، مانند یک پیرمرد ۸۰ ساله به نظر می آید.
این کودک چشمانی زرد رنگ و بدنی چروکیده پوشیده از مو دارد.

پزشکان محلی با دیدن این نوزاد متعجب شدند و تنها علتی را که برای بروز این اختلال تشخیص دادند ابتلا به “پروجریا” یا همان پیری زودرس بوده است.

گفته شده است که از هر ۴ میلیون نوزاد یک نوزاد به آن مبتلا می شود و به واسطه این اختلال رشد بدن بسیار سریع تر از حد معمول رخ می دهد.
با این حال والدین این کودک از تولد او بسیار خوشحال بوده و او را موهبت الهی عنوان کردند.

بسیاری از کاربران روحیه والدین این نوزاد را تحسین کرده و معتقدند که تفاوت این نوزاد با بقیه نباید سبب ناراحتی او در آینده و خانواده اش باشد.
بعضی از کاربران عنوان کردند که دیدن این کودک آنها را به یاد فیلم “بنجامین باتن” انداخته است و شاید در آینده روال رشدی مانند این شخصیت داشته باشد.

تجاوز جنسی پیرمرد ۱۰۱ ساله به پیرزن ۹۴ ساله + خبرهای داغ

An old man aged 101 years old to an 94 year old woman + Hot news

من ۱۱ ساله، ۴۳۲۰۰ بار تجاوز به من ! عکس

تجاوز پیرمرد برهنه به سوسمار ماده در حضور مردم ! عکس ۱۸+

تجاوز جنسی معروفترین ورزشکار المپیک به دختر ایرانی

تجاوز جنسی ۵۰ مرد به این زن در کاشمر جنجالی شد

تجاوز جنسی ۵ روز متوالی صاحبخانه به دزد خانه اش ! تصاویر

The post تجاوز جنسی پیرمرد ۱۰۱ ساله به پیرزن ۹۴ ساله + خبرهای داغ appeared first on نازوب.

Rate this post

درباره ی elmsara

همچنین ببینید

خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و در طب سنتی چیست

گوشت گوساله خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *