ایزوگام سمابام دلیجان بهترین ایزوگام موجود در بازار عایق رطوبتی ایران

ایزوگام سمابام دلیجان بهترین ایزوگام موجود در بازار عایق رطوبتی ایران

آزمایشگاه عایق شرکت سماء بام

عایق‌های رطوبتی کاربرد‌های بسیار زیادی دارند و یکی از مهم ترین المان هایی میباشند که برای ساختن یک سازه خوب و کارآمد بسیار مورد اهمیت هستند. حمام ها و دستشویی ها و پشت بام و گاهی دیوار ها باید در برابر نفوذ رطوبت کاملا عایق باشند و در صورتی که کیفیت عایق رطوبتی خوب نباشد مشکلات زیادی برای ساختمان پدید میآید. ما با همکاری تیم خوب سماءبام تلاش بر آن داشته ایم که در ساخت ایزوگام‌ها بسیار دقت و کیفیت را به کار ببریم . در آزمایشگاه تخصصی عایق رطوبتی سماء بام آزمایشات زیادی بر روی ایزوگام انجام میگیرد از جمله نقطه نرمی قیر، مقاومت کششی، پایداری حرارتی در گرما، پایداری حرارتی در سرما و فرسودگی حرارتی در هوا، که نتایج حاصله از آزمون ها مطابقت با استاندارد 3885 داده میشود تا درستی و نتیجه مطلوب برای نمونه بدست آید.

همچنین علاوه بر این آزمایشات، آزمایش‌های زیاد دیگری در این آزمایشگاه ( سماء بام ) نیز بر روی قیر انجام میشود: مانند آزمایش درجه نفوذ قیر، آزمایش نقطه نرمی قیر، افت وزنی قیر پس از استفاده، درجه نقطه اشتعال قبر و آزمایش برای تعیین وزن مخصوص قیر تا کیفیت مواد اولیه استفاده شده در شیره عایق مشخص گردد.

طبق تعریف کیفیت به صورت کلی کیفیت به سه عامل تضمین کیفیت و کنترل کیفیت و بهبود کیفیت بستگی دارد و این سه عامل باهم مفهومی به عنوان کیفیت را میسازند. در این تعریف تضمین کیفیت در تولید ایزوگام وظیفه تنظیم روش ها و دستورالعمل‌های حصول یک محصول درجه 1 را بر عهده دارد و باعث ارتباط بهینه بین تمامی فرایند ها و تنظیم روابط آن‌ها با یکدیگر میباشد. همچنین کنترل کیفیت با بررسی نقاط ضعف و قوت و همچنین بررسی مداوم وظیفه دارد تا کیفیت مطلوب محصول را تداوم ببخشد. وظیفه تیم بهبود کیفیت نیز بررسی نقاظ ضعف و رفع آن‌ها برای حاصل شدن محصولی با کیفیت تر و با دوام تر است.

آزمایشگاه عایق رطوبتی سمابام هدف خود را بر آن دارد تا محصول نهایی مطابقت با استاندارد 3885 کیفتی مطلوب و مورد رضایت مشتری عزیز خود را تولید داشته باشد که در همین راستا توانسته با دریافت استاندارد گرمسیر و معتدل نوع گرمسیر H و معتدل نوع سردسیر C به هدف خود نزدیکتر گردد.

ما در آزمایشگاه سماء بام ویژگی های محصولات خود با برندهای ( زحل _ عوازل _ پردیسان _ سرانجام بام _ شرق پوشش خاتم _ اتحاد بام و پشم شیشه 531 ) مورد آزمایش تست قرارداده که هر محصول از نظر :

  1. درصد افزایش طول نسبی ( مقاومت کششی )
  2. مقاومت پارگی ایزوگام در برابر کشیده شدن
  3. میزان جذب آب ( نفوذ پذیری آب )
  4. مقاومت ایزوگام در برابر اشعه UV
  5. فرسودگی ایزوگام در برابر هوا
  6. فرسودگی ایزوگام در برابر تابش نور خورشید
  7. مقاومت در برابر شکسته شدن در سرما ( در زمستان و در برابر یخبندان )
  8. وزن ایزوگام در هر متر مربع

مورد بررسی قرار داده شود تا عایقی باکیفیت از سماء بام مورد رضایت همگان در بازار عرضه گردد.

C:\Users\DiaKo System\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\A.JPG

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *