خانه💥 / عکس و بیوگرافی / بیوگرافی و اینستاگرام و عکس امیرحسین صدیق و مرضیه برومند

بیوگرافی و اینستاگرام و عکس امیرحسین صدیق و مرضیه برومند

امیرحسین صدیق

   امیرحسین صدیق و همسرش , امیرحسین صدیق instagram , عکس امیرحسین صدیق , اینستا امیرحسین صدیق

بیوگرافی امیرحسین صدیق

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره بیوگرافی و اینستاگرام و عکس امیرحسین صدیق و مرضیه برومند برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید . امیرحسین صدیق در هشت آبان سال هزار و سیصد و پنجاه و یک در نیشابور چشم به جهان گشود . او هنگامی که ۷ سال بیشتر نداشت پدرش را در سانحه تصادف رانندگی از دست داد. اوج بازیگری او در تعدادی از ساخته‌ های مرضیه برومند اسـت . دیپلم بازیگریش را از مدرسه فیلم و هنر گرفته است و با بازی زی زی گولو معروف شد .  امیرحسین از شهر فراری است و زندگی کردن در روستا را دوست دارد ، او مجسمه می سازد و نقاشی میکشد و عاشق سفر اسـت.

فعالیت امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق فعالیش را از ابتدای دهه ۷۰ با تئاتر شروع کرد و پس از آن با فیلم قافله در سال ۱۳۷۱ جلوی دوربینها رفت و در اولین تجربه تلویزیونیش با سریال قصه‌ های تا به‌ تا که به زی زی گولو مشهور است در نقش آقای پدر بـه شدت بـه شهرت و معروفیت رسید کـه موجب شد بازیگری را ادامه دهد. او عاشق سفر است و در هر شرایطی سفر میکند .

امیرحسین صدیق , امیرحسین صدیق بازیگر , امیرحسین صدیق بیوگرافی , امیرحسین صدیق زی زی گولو

زندگی شخصی امیرحسین صدیق

او به شکل دوره‌ای ورزش‌ های مختلفی را تجربه کرده‌ است ولی هرگز یک ورزش را به طور پشت هم ادامه نداده‌ است . خیلی اهل فوتبال نیست  و تا به حال بازی هم نکرده‌ ، یکی از دلایل و عللی که از تهران به روستا آمده این بوده که توانسته مجسمه سازی را تجربه کند . در روستا راحت تر می شود به این کارها پرداخت . او همیشه دوست داشته در کارگاه های مجسمه سازی شرکت کند اما فرصتی برای این کار پیدا نکرده است . او داریوش مهرجویی را تا سال ۷۸ و مسعود کیمیایی را تا دهه ۷۰ دوست داشته است ولی در کل دوست دارد که با فیلمسازان جوان کار کند . او فیلم میبیند و به گل و گیاه علاقه مند است .

امیرحسین صدیق , امیرحسین صدیق و مرضیه برومند , امیرحسین صدیق و لیلی رشیدی , امیرحسین صدیق اینستاگرام

فیلم های سینمایی امیرحسین صدیق

● بیست و یک روز بعد – ۱۳۹۵ ● بیداری – ۱۳۸۷ ● میم مثل مادر – ۱۳۸۵ ● تله – ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۵ ● نوک برج – ۱۳۸۴ ● شبانه – ۱۳۸۳ ● مربای شیرین – ۱۳۸۰ ● دختری بنام تندر – ۱۳۷۹ نسل سوخته – ۱۳۷۷ ● شب روباه – ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۶ ● در سرزمینی دیگر – ۱۳۷۵ ● قافله – ۱۳۷۱

امیرحسین صدیق , بیوگرافی امیرحسین صدیق , اینستاگرام امیرحسین صدیق , مرضیه برومند و امیرحسین صدیق

سریال های تلویزیونی امیرحسین صدیق

دردسرهای عظیم ۲: ۱۳۹۴ = تله‌ فیلم گوشی قرمز: ۱۳۹۲ = عصر پاییزی: ۱۳۹۱–۱۳۹۲ = تله‌ فیلم جزر و مد: ۱۳۹۱ = آب‌ پریا: ۱۳۹۱ = تله‌ فیلم برگشت‌ناپذیر: ۱۳۹۱ = تله‌ فیلم لبخند در مراسم ترحیم: ۱۳۹۱ = تله‌ فیلم بهترین همسایه دنیا: ۱۳۹۱ = تله‌ فیلم خدا تـو را دوست دارد ؟: ۱۳۹۰ = تله‌ فیلم قصه سیمین: ۱۳۹۰ = تله‌ فیلم نادرست‌انداز: ۱۳۸۹ = تله‌ فیلم آخرین چک برگشتی: ۱۳۸۸ = تله‌ فیلم مژدگانی برای ایلیا: ۱۳۸۸ = ماه عسل: ۱۳۸۸ = همه ی بچه‌ های مـن: ۱۳۸۷–۱۳۸۸ = نشانی: ۱۳۸۶–۱۳۸۷ = تله‌ فیلم کسوف: ۱۳۸۶–۱۳۸۷ = تله‌ فیلم دهخدا: ۱۳۸۶ = کتاب‌ فروشی هدهد: ۱۳۸۵ = رقص پرواز: ۱۳۸۴ = دربه‌ درها: ۱۳۸۳ = روزگار قریب: ۱۳۸۲ = تله‌ فیلم آسفالت: ۱۳۸۲ = باغ بلور: ۱۳۸۲ = تله‌ فیلم آسفالت: ۱۳۸۲ = درکنار هم: ۱۳۸۱ = باران عشق: ۱۳۸۱ = بدون شرح: ۱۳۸۱ = هزاران چشم: ۱۳۸۱ = کارآگاه شمسی و دستیارش مادام: ۱۳۸۰ = داستان‌ های نوروز: ۱۳۷۹ = شب روباه: ۱۳۷۸ = ورثه آقای نیکبخت: ۱۳۷۸ = تله‌ فیلم دیروز، امروز، فردا: ۱۳۷۸ = کاشانه: ۱۳۷۸ = داستان یک شهر: ۱۳۷۸ = هتل: ۱۳۷۷ تا ۱۳۷۸ = این زمینی‌ ها: ۱۳۷۶ = تهران ۱۱–۵۹۵ ج ۴۸: ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۶ = برگی از زندگی: ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۵ = ماجراهای مـن و آقای اصل تهرانی: ۱۳۷۴ = قصه‌ های تا بـه‌ تا: ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۴ اجرا کتاب باز: ۱۳۹۵ کودکی غلامحسین‌خان: ۱۳۷۵

بیوگرافی و اینستاگرام و عکس امیرحسین صدیق و مرضیه برومند
5 (100%) 2 vote[s]

درباره ی elmsara

همچنین ببینید

بیوگرافی و عکس بازیگر مرد مشهور امیرعلی نبویان + جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد بیوگرافی و عکس بازیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *