سفارش دوخت مانتو مدرسه به صورت عمده

سفارش دوخت مانتو مدرسه به صورت عمده

در خیلی از کشورهای پیشرفته، پایه های تحصیلی لباس فرم مدارس خاص خودشان دارند که تمام دانش آموزان موظف به پوشیدن آن ها هستند. در کشور ایران نیز به همین شکل است، که شامل مانتو و شلوار برای دخترانه و پیراهن و شلوار برای پسرانه است. همچنین لباس یک شکل پوشیدن در مدرسه سبب کنترل بیشتری در نظم و انضباط و دیگر عوامل هم رنگ بودن دانش آموزان عزیز می شود.

پخش پارچه کجراه مخصوص مدارس - بازار خرید و فروش انواع پارچه | پارچه سرا

انواع مدل های لباس فرم مدارس

مانتوهای فرم مدرسه در گذشته با یک طراحی و رنگ رسمی برای تمام دانش‌آموزان دختر تعیین می‌شدند. اما حالا تنوع مدل‌های مانتو فرم مدارس کاملا چشم‌گیر است و خریداران محترم می‌توانند از بین انواع مدل‌های جذاب و رنگی فرم مورد نظر خود را پیدا کنند. بعضی از مدارس از طراحی‌های منحصر به فردی برای فرم مانتو شلوار مدرسه استفاده می‌کنند که با اضافه شدن آیتم‌هایی به لباس، به آن جلوه بهتری می‌دهند. با شروع فصل مدارس سفارش دوخت مانتو مدرسه یکی از دغدغه‌های جامعه می‌شود.

مانتو فرم مدرسه ساده

اولین مورد مدل ساده مانتو مدرسه است که از یک نوع پارچه در همه بخش ها استفاده می شود. شما می توانید دکمه ها را به صورت نمایان و یا پنهان سفارش دهید. جنس این مانتوها بسیار مقاوم و راحت بود و فرزند شما می تواند در طول روز با لباس خود بسیار حس خوبی داشته باشد و به نوعی راحت به فعالیت های روزمره در مدرسه بپردازد.

مانتو مدرسه دخترانه طرح دار

این مدل از مانتوها بیشتر برای مدارس غیر انتفاعی دیده می شود و به طور کلی از دو سبک و رنگ پارچه به صورت ترکیبی استفاده می شود. همینطور می توان طبق سلیقه شما از نوارهای رنگی برای یقه و آستین و جیب ها استفاده کرد. این مدل از مانتو شلوارها جنس مرغوبی دارند و طرح بندی برای آنها بسیار گسترده و ایده آل ارزیابی شده است.

مانتو فرم مدرسه با طرح های تزئینی

در برخی از مدارس ابتدایی، یک سری از طرح های تزیینی به مانتو اضافه می شود که به نوبه خود جذابیت بالایی دارد و به طور کلی در قسمت پشت مانتو گره و یا روبان و همینطور پاپیون استفاده می شود. البته که این طرح های زینتی بیشتر برای رده مدارس ابتدایی دیده می شود و برای بزرگسالان چنین گزینه ای پیشنهاد نخواهد شد. به طور کلی زیبایی کودکانه برای این مانتو ها به جذابیت هرچه بیشتر آنها افزوده و شرایط خاصی را ایجاد کرده است.

کیفیت پارچه برای مانتوی فرم مدرسه چقدر اهمیت دارد؟

کیفیت پارچه نقشی کلیدی در کیفیت نهایی محصول دارد. پارچه‌های مرغوب راحت پوشیده می‌شوند و از جذابیت ظاهری بالایی هم برخوردار هستند. این پارچه‌ها به نحوی طراحی می‌شوند که مانع از عبور هوا نشوند و به این ترتیب در هنگام استفاده خنک باشند. این موضوع به خصوص در فصل‌های گرم سال و در محیط داخلی مدرسه یا دبیرستان اهمیت زیادی دارد چرا که بدون راحتی، بازده دانش‌آموزان هم تا حد زیادی می‌تواند کاهش پیدا کند. هیچ کس دوست ندارد لباسی را بپوشد که در آن احساس راحتی نمی‌کند.

محاسن استفاده از لباس فرم در مدارس

  • متحد و یکدست شدن دانش آموزان، در نتیجه ایجاد یک نظم بصری در محیط مدرسه
  • حفظ فاصله طبقاتی بین پوشش افراد در محیط مدرسه
  • کنترل مدگرایی در بین دانش آموزان
  • جلوگیری از موارد پرت کننده حواس دانش آموزان

امکان تغییر لباس فرم مدارس هر سه سال یک‌بار/مراجعه به تولیدی‌های تعیین‌شده  اجباری نیست - ایسنا

قیمت مانتوی مدارس به چه شکل است؟

از آن جایی که مدل های مختلفی از مانتو فرم مدرسه وجود دارد تعرفه ای که برای سفارش مانتو مدرسه در نظر گرفته می شود متفاوت است. به طور مثال قیمت مانتو مدرسه ساده به نسبت طرح دار ارزانتر است چون این مدل از مانتو ها معمولاً از نظر طراحی و دوخت شرایط ویژه ای ندارند. اما مدل های طرح دار زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهند و باید کیفیت دوخت بسیار تمیز تر باشد. این موارد روی قیمت مانتو فرم مدارس تاثیر زیادی می گذارد و معمولاً هرگز نمی توان گفت که قیمت ها یکسان هستند. در بازار مانتو فرم مدرسه ارزان قیمت بسیار دیده می شود اما طراحی غیر استانداردی داشته و دوخت آنها غیر اصولی خواهد بود به طور کلی این مدل از مانتو ها راحتی و آزاد عمل بیشتری دارند.

چالش لباس فرم مدارس - همشهری آنلاین

سفارش دوخت مانتوی مدرسه

مزون پامچال به صورت تخصصی در زمینه طراحی و تولید انواع لباس فرم اداری و لباس کار فعالیت دارد و با دارا بودن سابقه درخشان در تامین پوشاک بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های ایرانی و خارجی و همچنین ار‌گان‌های دولتی و خصوصی, دارای رزومه قوی و معتبری در این زمینه می باشد. اگر می‌خواهید مانتو فرم اداری را به صورت عمده خریداری کنید، برای این کار می‌توانید وارد فروشگاه آنلاین شده و از بین محصولات متنوع و گسترده آن مانتو فرم مورد نظر را پیدا کرده و سفارش دهید. با این کار فقط با یک انتخاب می‌توانید از کیفیت بالای جنس پارچه و طراحی و دوخت آن اطمینان پیدا کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مزون پامچال مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *