خانه💥 / دسته اصلی / تعبیر خواب بیماری به روایت بزرگان علم تعبیر خواب + جزئیات کامل و عکس

تعبیر خواب بیماری به روایت بزرگان علم تعبیر خواب + جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد تعبیر خواب بیماری به روایت بزرگان علم تعبیر خواب + جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.

تعبیر خواب بیماری

انواع تعبیر خواب در مورد بیماری و مریضی در خواب و رویا را در سایت تالاب بخوانید:

بهترین تعبیر خواب در مورد بیماری

– تعبیر خواب بیماری به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

بیماری در خواب فسق و فجور است و کذب و دروغ . اگر کسی ببیند که بیمار است و از رنجوری رنج می برد خواب او می گوید که با مردم و نزدیکان خویش صدیق و راستگو نیست و به دیگران دروغ می گوید و خیانت می کند.

چنانچه بیننده خواب در خواب ببیند که بیمار است ودر خانه خودش نیست و چنانچه ببیند بیمار است و با کسی حرف نمی زند بیمار می شود و بیماری او طولانی می گردد ولی اگر ببیند حرف می زند بیمار می شود و زود شفا میابد. اگر ببیند بیمار است ودر خانه خودش خوابیده و برای او بستری گسترده از جانب افراد خانواده اش رنج می بیند.

از امام جعفر صادق علیه السلام نقل شده که اگر کسی ببیند در خواب بیمار است و می نالد از غم فراغت میابد و اگر از بیماری خودش راضی و خشنود بود خواب او نیکو است و اگر ببیند که بیمار و لخت است می میرد.

حتما بخوانید: تعبیر خواب بیمارستان + تعبیر خواب دکتر و پرستار | تعبیر خواب آمبولانس

تعبیر خواب بیماری به روایت بزرگان علم تعبیر خواب

– تعبیر خواب بیماری به روایت امام جعفر صادق

اگر کسی بیند که بیمار است و از علت خویش می نالید، دلیل که از غم ایمن شود. اگر از بیمار قانع و راضی و شاکر بود، تاویلش به نیکی و صحت است. اگر بیند بیمار و لخت است، دلیل که اجلش نزدیک آمده باشد.

– تعبیر خواب بیماری به روایت محمد بن سیرین

اگر کسی در خواب بیند که بیمار است، دلیل که دین او به فساد است و گفتار وی را مردم به نفاق است و بعضی گویند که در ان سال بمیرد. اگر بینداز بیماری تندرست شده است ودر خانه خویش نبود و با کس سخن نمی گفت، دلیل که بیماری بر وی دراز شود و برخطر بوده باشد که بمیرد، امااگر بیند که با مردمان مجالست می کرد و سخن می گفت، دلیل که زود از بیماری شفا یاد.

– تعبیر خواب بیماری به روایت ابراهیم کرمانی

اگر بیند بیمار و عریان است، دلیل که زود بمیرد. و معبران گفته اند که بیماری در خواب، دلیل بر فسق و فجور کند و غم و اندوه از قِبَل پادشاه یا از قِبَل عیال بدو رسد.

Rate this post

درباره ی elmsara

همچنین ببینید

خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و در طب سنتی چیست

گوشت گوساله خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *