خانه💥 / دسته اصلی / معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی و بهترین های جهانی 2018 + جزئیات کامل و عکس

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی و بهترین های جهانی 2018 + جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی و بهترین های جهانی ۲۰۱۸ + جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی ۲۰۱۸

در اینبخش بـه معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی و همچنین بهترینها درسال ۲۰۱۸ میپردازیم. یکی دوسالی اسـت کـه بازی های موبایلی ایرانی هم طرفداران زیادی پیدا کرده اند، چـه اندروید و چـه IOS میزبان بازی های پارسی می شوند کـه واقعا سرگرم کننده و همچنین مفید هستند، در ادامه بـه بررسی بازی هایی همچون: آمیرزا، فندق و فروت کرفت و… می‌پردازیم، با پارس ناز همراه باشید.

بازی‌ها از کودکی تا بزرگسالی با مـا همراه هستند. بازی‌ها هم با مـا بزرگ میشوند و هر بار کـه مـا بـه سن جدیدی می رسیم، بازی‌های گذشته جذابیت‌شان را برای‌مان از دست می دهند و بازی‌های جدید جای آن ها را می گیرند؛ اما باید این را بگوییم کـه بدون بازی زندگی مـا می تواند کسل‌کننده باشد. بازی‌ها بـه زندگی مـا هیجان و انرژی می دهند و آدرنالین بدن‌مان را تنظیم می کنند؛ حال در هر سنی کـه باشیم.

البته مـا گاهی بـه گذشته برمی‌گردیم و دل‌مان برای بازی‌های کودکانه‌مان تنگ میشود. برای همه ی مـا پیش آمده اسـت کـه با دیدن صفحه منچ دل‌مان بخواهد دوباره بنشینیم و منچ‌بازی کنیم. تعداد زیادی از مـا برای پر کردن اوقات فراغت‌مان بازی میکنیم؛ بازی‌های گروهی یا انفرادی البته همین حالا دیگر بازار بازی‌های کامپیوتری داغ‌تر از بازی‌های کاغذی اسـت.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

وقتی بازی‌های کامپیوتری وارد دنیای تکنولوژی شد، تحولی بزرگ در پیشرفت تکنولوژی و زندگی آدم‌ها بود. بازی‌های کامپیوتری ابتدای راه بودو حالا دیگر بازی‌های کامپیوتری در سبک‌ها و رده‌های سنی متفاوتی تولید می شود ودر هر صورت جایگاه ویژه‌ای در اوقات فراغت مـا دارد؛ بـه‌خصوص اگر پای تلفن همراه نیز در بین باشد. تنوع بازی‌های موجود برای پلتفرم موبایل تقریباً نیاز همه ی سلیقه‌ها را تأمین کرده اسـت.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

کم‌کم سازندگان بازی‌های موبایلی در ایران همدست بکار شدند و بازی‌های ایرانی تولید کردند کـه شاید بـه سلیقه مـا ایرانیان برای بازی‌کردن نزدیک باشد. فروت کرفت از اولین بازی‌هایی بود کـه توانست در ایران مخاطبان زیادی پیدا کند و حالا تعداد آن ها آن‌قدر زیاد شده اسـت کـه شاید ‌بتوان گفت از هر ١٠ ایرانی، حداقل ٧ نفرشان یک بازی ایرانی را روی موبایل‌شان نصب کرده‌اند؛ از فروت کرفت گرفته تا آمیرزا و باقلوا.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

بـه مرور زمان سازندگان بازی‌های موبایلی در ایران آستین‌ها را بالا زدند و بازی‌های ایرانی یکی پس از دیگری منتشر و روی موبایل‌های ایرانیان دانلود میشود. شاید یکی از دلایل پرطرفداربودن بازی‌های ایرانی در بین ایرانیان تحریم‌هایی اسـت کـه وجوددارد. تحریم‌هایی کـه حتی اجازه نمی دهند بـه‌سادگی بتوانیم اپ دانلود کنیم یا در اپی هزینه کنیم و بازی‌مان رابا پول جیب خودمان جلو ببریم.

بازی اندروید فروت کرفت

میتوان گفت فروت کرفت یکی از اولین بازی‌های ساخت ایران بود کـه سروصدای زیادی ایجاد کرد و مخاطبان زیادی داشت. فروت کرفت یک بازی کارتی اسـت. در فروت کرفت باید خودتان را برای نبرد با سایر رقبا آماده کنید. اگر تا بحال بازی‌های آنلاین مشهور با این سبک را انجام داده باشید، بدون تردید حس رقابت و برانگیخته‌شدن برای پیروزی را نیز تجربه کرده اید.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

بازی از سه بخش ماموریت، نبرد و نبرد آنلاین تشکیل شده اسـت کـه بـه ترتیب جوایز بیشتری دارند. با این بازی هم میتوانید این احساس رابه طرفداران این سبک بازی‌ها بدهید و از این لحاظ امتیاز خوبی می گیرید. «فروت کرفت» رایگان اسـت اما از سیستم خرید درون‌برنامه‌ای بهره میبرد. تصمیم با شماست کـه برای پیشرفت در روند بازی هزینه پرداخت کنید یا بـه جایگاه پایین در بین رقبا بسنده کنید!

= رایگان

= اندروید و ios

= سازنده: استودیو تاد

بازی اندروید آمازیا

در افسانه‌ها از موجودات خیالی متعددی شنیده‌ایم کـه قدرت‌های مافوق بشری داشته‌اند. جنگ میان انسان و این مخلوقات، همیشه ایده خوبی برای تولید فیلم‌های سینمایی یا بازی‌های کامپیوتری بوده اسـت. در بازی آمازیا می توانید با ساختن لشکر قوی و مبارزه آنلاین با افسانه‌ها همراه شوید و از اوقات فراغت خود لذت ببرید. آمازیا یک بازی کارتی جدید و کاملا متفاوت اسـت؛ وارد جهانی بزرگ می شوید.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

از میان کارت‌های سه اتحادیه «طبیعت»، «تاریکی» و «خودرو‌ها» لشگرهای خاص خودتان را می‌سازید و برای کسب افتخار وارد رقابت می شوید. شـما برای پیروزی در مقابل رقیبان، باید استراتژی داشته باشید و لشکر خودرا هوشمندانه بـه میدان بفرستید.هر جنگجو نیاز بـه آموزش دارد و شـما نیز باید ۴ مرحله اول آمازیا را زیر نظر فرمانده ارسلان پشت سر بگذارید تا با نحوه انجام آن بـه خوبی آشنا شوید.

اگر کارتی با قدرت بیشتر بـه کارت دیگر حمله کند، آنرا از بین خواهد برد و درواقع از دست حریف خارج می شود. کارت‌های نابود یا مصرف‎‌شده بـه آرامستان منتقل می شوند کـه می توان انها را دید.در آمازیا عناصر گرافیکی با خلاقیت کافی طراحی شده‌اند و جذابیت قابل ملاحظه‌ای را از این لحاظ شاهد هستیم. استفاده از جلوه‌های تصویری و انیمیشن‌های زیبا نیز بـه این جذابیت افزوده اسـت.

= رایگان

= اندروید و ios

= سازنده: علی اروجی مقدم «لئو گیم»

بازی اندروید باقلوا

طرفداران بازی‌های فکری و پازلی نباید بازی باقلوا را از دست بدهند. بازی زیبای باقلوا سبک پازلی دارد و ذهن گیمر رابه چالش می کشد. حل پازل‌های بازی باید با تمرکز بر روی پیدا‌کردن کلمات صحیح دریک جدول پر شده و با حروف مختلف صورت پذیرد. بازی باقلوا شامل دو نسخه اندرویدی و‌ ios می شود و یک بازی رایگان اسـت کـه خریدهای درون‌برنامه‌ای را ارایه میکند.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

در مراحل بازی باقلوا شـما با یک جدول مواجه می شوید کـه حروفی پارسی در هر یک از خانه‌های آن قرار داده شده‌اند. شـما باید سعی کنید کـه با توجه بـه حروف موجود در جدول، کلمه مورد نظر را حدس بزنید. سپس باید انگشت خودرا بر روی حرف ابتدایی آن کلمه قرار داده و مسیر تشکیل آن رابا انگشت مشخص کنید. در مراحل ابتدایی بازی تعداد خانه‌های جدول کم هستند.

مطمئنا حدس‌زدن کلمات هم ساده‌تر خواهند بود، اما زمانی کـه در بازی پیشروی کنید، خانه‌های جدول افزایش یافته و حدس‌زدن کلمات هم بـه مراتب سخت‌تر می شود. این بازی با داشتن گرافیکی جذاب، نمایش مناظر زیبا از شمال تا جنوب ایران‌ و موسیقی سنتی، گذراندن بیش از ۶۰۰ مرحله مختلف را برای کاربران شیرین‌تر می کند و موجب افزایش هوش و اطلاعات عمومی انها میشود.

= رایگان

= اندروید و ios

= سازنده: مهدی جلالی

بازی اندروید پرسیتی

پرسیتی عنوان مزرعه‎داری اسـت. با بازی‌های این سبک کـه آشنایی دارید؛ بازیکن باید با کاشت محصولات و برداشت انها زمین خودرا گسترش داده و پیشرفت کند. ساخته استودیو تاد هم همین‌گونه اسـت. پس از سالها بـه سرزمین پدری بازگشته و می بینید کـه تنها چیزی کـه باقیمانده، خرابه‌ها هستند. بنابر این باید دست بکار شده و با استفاده از توانایی‌های خود یا مشاور، منطقه مادری را دوباره آباد کنید.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

ابتدا تنها سه زمین کشاورزی و یک مرغداری دارید. باوجود این هر چـه کـه پیشروی کنید، ساختمان‌ها هم افزایش یافته و مسئولیت بیشتری را برعهده خواهید گرفت.بازیکن برای دریافت چیزی کـه میـــخواهد وادار اسـت از نقطه A فعالیت‌های خودرا آغاز کرده بـه B رفته و نهایتا بـه نقطه C برسد. بـه پخت نان فکر کنید. چـه مرحله‌هایی را باید پشت سر بگذارید؟

همین چرخه‌های موجود هستند کـه توانسته‌اند اعتیادآوری بازی‌های مزرعه‌داری را افزایش داده و بخاطر افزایش عنصر «آزادی عمل» بازیکن‌ها را تا ماه‌ها معتاد خود کنند. بـه این فکر کنید کـه یک بازی مزرعه‌داری دارید اما در آن میتوانید پسته بکارید، زعفران برداشت کنید، نان سنگک و فطیر درست کنید و خیلی چیزهای دیگری کـه میتوان گفت همه ی انها مـا را یاد ایرانی‌بودن بازی می‌اندازد. البته حواس‌تان باشد تجارت‌های شبانه را از دست ندهید.

= رایگان

= اندروید و ios

= سازنده: استودیو تاد

بازی اندروید کوییز آف کینگز

اگر از افرادی کـه هستید کـه علاقه‌مند انجام بازی‌های آنلاین و رقابتی هستند ودر عین حال تصور می کنید کـه اطلاعات عمومی و دانش مطلوبی دارید، بازی «Quiz of Kings» کوییز اف کینگز می تواند صحت ادعای شـما رابه چالش بکشد! بازی کوییز اف کینگز یک بازی ایرانی اسـت کـه در‌ سال ١٣٩۴ بـه‌عنوان دومین بازی موبایلی پرطرفدار ایران انتخاب شد. این بازی سبکی شبیه بـه بازی Quizup را ارایه می کند.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

در آن گیمرها بـه صورت آنلاین بـه رقابت با یک دیگر می پردازند. رقابت در بازی کوییز اف کینگز بر سر دانش و اطلاعات اسـت و گیمر باید توانایی پاسخگویی بـه سوالات مختلف در زمینه‌های متنوع را داشته باشد. محور اصلی این بازی بر روی رقابت آنلاین استوار اسـت؛ پس برای انجام آن نیاز بـه اتصال اینترنت دارید.

رقابت دراین بازی بر سر دانش و اطلاعات گیمرها صورت می‌پذیرد و هر فردی کـه دانش بیشتری داشته باشد، احتمالا برنده رقابت هم خواهد بود. البته یکی از نکات جذاب کوییز آف کینگز این اسـت کـه میتوانید برای آن سوال طرح کنید. درواقع باید گفت بیشتر سوال‌های این بازی را مخاطبانش طرح کرده‌اند. اگر کمی دقت کنید، شاید سوال‌های خودتان یا دوستان‌تان را در حین بازی ببینید!

= رایگان

= اندروید و ios

= سازنده: کوییز آف کینگز

بازی اندروید آمیرزا

اگر Word Cookies را بازی کرده باشید، احتمالا اولین واکنشی کـه هنگام مواجهه با ساخته جدید سازندگان «باقلوا» نشان میدهید، کپی‌برداری سازنده از این عنوان اسـت؛ اما بـه‌ هرحال آمیرزا بازی متفاوت، سرگرم‌کننده و فوق‌العاده جذاب در سبک کلمات اسـت کـه شـما رابه چالشی بزرگ و شیرین دعوت می کند. هدف بازی پیداکردن کلمات مورد نظر از بین حروف بـه‌ هم ریخته‌شده اسـت.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

دراین بین شـما باید هوش و ذکاوت خودرا در بین بزرگان و میرزاهای عرصه کلمات محک بزنید و اعتبار خودرا افزایش دهید، از میرزا دلاک مشتمالیان گرفته تا میرزا عالم خرمند همه ی و همه ی رقیبان سرسختی برای شـما خواهند بود. این بازی طی هر مرحله بازی بـه بازیکن حروفی میدهد و با انتخاب انها باید کلمات منطقی بسازید و جواب بازی آمیرزا را پیدا کنید؛ انگشت خود رابه ترتیب بین حروف کشیده و اسم‌هایی بـه وجود می‌آورید.

البته دراین بین کلمه‌های دیگری نیز هستند کـه بـه‌ عنوان «کلمات اضافی» شناخته می شوند. در بازی آمیرزا ممکن اسـت کلماتی را حدس بزنید کـه بین کلمه‌های موجود در معمای هر مرحله نیستند. اگر تعداد کلمات اضافی بـه شماره معینی برسد، مقداری سکه دریافت می کنید. قابلیت استفاده از این سکه‌ها را نیز بـه ‌عنوان راهنما در بازی خواهید داشت.

= رایگان

= اندروید

= سازنده: نردبان اندیشه فردا

بازی اندروید فندق

بازی فندق، یک بازی پنج‌ستاره ایرانی در سبک حدس کلمات و ساخت جمله‌ با انها اسـت کـه مدت‌هاست لقب یکی از پرطرفدار ترین بازی‌های موبایلی ایرانی رابا خود بـه یدک می کشد. در فندق بازیکنان بایستی با کنار هم چیدن حروف، بـه ساخت یک یا چند کلمه واحد بپردازند.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

بدین ترتیب کـه بازیکنان پس از ورود بـه بازی با تعدادی حروف نامرتب روبرو خواهند شد و با کنار هم چیدن آن ها و ساخت کلمات واحد باید مراحل بازی را یکی پس از دیگری کامل کنند. بازیکنان برای انجام این امر تنها کافی اسـت تا انگشتان خودرا روی حرف مورد نظر گذاشته ودر جای مناسب خود قرار دهند.

البته بهمین سادگی‌ها هم نیست. درمجموع بازی فندق بیش از ٢٢٠ مرحله دارد کـه قطعا تا ساعت‌ها می تواند بازیکنان خودرا سرگرم کند. تمامی این ٢٢٠ مرحله بازی نیز در ٢٩ فصل مجزا قراردارند کـه پس از ورود بـه هر فصل جدید و مراحل بالاتر، چالش‌های درنظر گرفته شده برای بازیکنان نیز سخت‌تر شده و تعداد حروفی کـه باید چیده شود از ٣ تا ۴٠ حرف خواهد رسید.

= رایگان

= اندروید و ios

= سازنده: پلاس ناین گیمز

و در ادامه بهترین بازی های موبایلی ۲۰۱۸

تعداد بازی‌های خوب هم کم نیست فقط توجه کنید کـه این فهرست ترتیب خاصی ندارد و تعدادی از این بازی‌ها درسال جاری عرضه نشده‌اند، اما دراین فهرست مـا آن‌ها را نام برده‌ایم تا شـما با بهترین‌ بازی‌های موجود در پلی استور و اپ استور آشنا شوید.

بازی اندروید Alto’s Adventure

این بازی آرامش‌بخش اسنوبوردینگ دارای بازرسی‌های بسیار ساده‌ای بوده کـه بشما اجازه میدهد تا آلتو «و شخصیت‌های قابل باز کردن دیگر» رابه اسانی در کوه هدایت کرده و فنون مختلفی را اجرا کنید.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

با طراحی گرافیکی زیبا، چرخه‌ی روز و شب و موزیک‌های بسیار گوش‌نواز، این بازی یکی از موارد پیشنهادی مـا برای موبایل اسـت. “ماجراهای آلتو” برای اندروید رایگان بوده ولی برای نسخه‌ی آی او اس آن باید ۵ دلار پرداخت کنید.

بازی اندروید Alto’s Odyssey

این بازی ادامه‌ی بازی قبلی اسـت و “سفر آلتو” نام دارد. نسخه‌ی قبلی بازی فوق‌العاده‌ای بود ولی می توان گفت کـه این نسخه نسبت بـه آن هم التیام یافته.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

شـما می توانید روی دیوارها هم حرکت کنید کـه بـه فهرست حرکات شـما اضافه می شود و ترکیب‌های جدیدی را ممکن می‌سازد. محیط‌های جدیدی بـه بازی اضافه شده‌اند و یک حالت “Zen Mode” نیز اضافه شده کـه بشما اجازه می دهد فقط از موزیک‌ و مناظر بازی لذت ببرید. در حال حاضر این بازی فقط برای آی او اس منتشر شده و ۵ دلار قیمت دارد.

بازی موبایل PUBG Mobile

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان “پابجی” تنها نسخه‌ی رایگان این بازی بین همه ی‌ی پلتفرم‌هاست و بـه اندازه‌ی کافی برای همه ی‌ی شـما آشنا هست: شـما با ۹۹ بازیکن دیگر دریک جزیره قرار می گیرید و باید آخرین نفر یا تیم زنده مانده باشید. بنظر میرسد کـه نسخه‌ی موبایل این بازی حتی از نسخه‌ی کامپیوتر‌ آن هم بهینه‌سازی بهتری داشته باشد.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

زیرا حتی با گوشی‌های میان‌رده نیز میتوانید بـه روانی آنرا بازی کنید. همانند نسخه‌ی اصلی بازی، شـما با چتر نجات بـه داخل جزیره می‌پرید و تجهیزات گرد آوری می کنید. بهترین قسمت این بازی اعتیاد آور این اسـت کـه رایگان بوده و برای هر دو پلتفرم اندروید و آی او اس منتشر شده اسـت.

بازی موبایل battlelands

“بتل‌لندز” یک بازی بتل رویال دیگر بدون پیچیدگی‌های مخصوص این ژانر اسـت. شـما نقطه‌ی پرش خودرا روی نقشه‌ی جزیره از قبل انتخاب می کنید و سپس بـه آن مکان می‌پرید. سلاح‌های پیچیده‌تری نیز وجود دارند کـه با کمی تلاش میتوانید آن‌ها را پیدا کنید.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

سبک این بازی Dual Stick Shooter بوده و بازی‌ها بـه ندرت بیشتر از ۱۰ دقیقه بـه طول مینجامند. خود این بازی رایگان اسـت اما همانند فورت‌نایت خرید‌های داخل بازی نیز بـه شکل بتل پس در آن وجوددارد.

بازی موبایل Shadowgun Legends

شـما نمی توانید یک بازی باکیفیت “دستینی” روی گوشی خود پیدا کنید، اما این بازی احتمالا نزدیک‌ترین چیز بـه آن اسـت. این شوتر اول شخص را می توان یکی از بهترین بازی‌های موجود در فروشگاه‌های پلی استور و اپ استور دانست. دراین بازی شـما یک بیس دارید کـه می توانید در آن اسلحه و زره جدید بخرید، برای پول بیشتر داخل بازی قمار کنید، از بازار سیاه خرید کنید و… .

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

این بازی رایگان بوده ولی خریدهای داخل بازی نیز وجود دارند کـه البته بـه اسانی می توانید ازآن‌ها اجتناب کنید. خود گیم‌پلی نیز بـه نسبت یک بازی موبایل فوق‌العاده اسـت و ترکیبی از اکشن و پازل‌های مختلفی بوده کـه بـه خوبی درکنار هم قرار گرفته‌اند. “Shadowgun Legends” را می توان دستینی برای موبایل دانست و عمق آن شـما را احتمالا غافل‌گیر خواهد کرد. این بازی برای هر دو پلتفرم اصلی منتشر شده اسـت.

بازی موبایل Riptide GP: Renegade

“ریپ‌تاید جی‌پی” هم ازآن دسته بازی‌هایی اسـت کـه بنظر میرسد اجرای آن روی موبایل غیرممکن باشد؛ گرافیک آن بسیار قوی بوده و طراحی زیبایی هم دارد. سبک این بازی مسابقه‌‌ای با “جت‌اسکی” اسـت و شـما را در نقش یک قهرمان سابق قرار می دهد کـه در پی بـه دست آوردن افتخارهای گذشته‌ی خود میباشد.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

موتور بازی توسط خود سازندگان بازی ساخته شده و بهینه‌سازی آن فوق‌العاده اسـت. Riptide GP: Renegade برای هر دو پلتفرم منتشر شده و ۳ دلار قیمت دارد کـه احتمالا بتوانید آن رابه صورت رایگان از سایت‌های نه چندان معتبر «!» رایگان دانلود کنید.

بازی موبایل Hearthstone

بنظر میرسد کـه شرکت بلیزارد در هر می دانی کـه ورود میکند، همه ی‌ی رقبا را کنار می زند و بهترین نتیجه رابه بازیکنان ارائه میدهد. این در مورد بازی‌های کارتی هم صدق میکند و احتمالا شـما نتوانید بازی کارتی بهتری از هارت‌استون پیدا کنید.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

شخصیت‌های بازی از سری “وارکرفت” قرض گرفته شده‌اند و هرکدام از ۹ کلاس بازی یک دک مخصوص معادل قابلیت‌‌های آن کلاس در بازی ورلد آف وارکرفت دارد. هر دو قسمت تک نفره و چندنفره‌ی بازی پر از گزینه‌های مختلف برای بازی بوده و چـه بـه دنبال یک بازی کوتاه باشید و چـه بـه دنبال یک تجربه‌ی عمیق باشید، این بازی برای شـما چیزی در چنته دارد.

نمیتوان بـه اندازه‌ی کافی بازی‌های بلیزارد را مورد ستایش قرارداد، و هارت‌استون هم از این قاعده مستثنی نیست. دانلود این بازی رایگان بوده اما یک سیستم “لوت باکس” مانند در بازی وجوددارد کـه البته چیزی از لذت بازی نمی‌کاهند. بسته‌ی الحاقی جدید این بازی هم در فروردین سال آینده منتشر میشود.

بازی اندروید Superbrothers: Sword and Sworcery EP

این بازی اولین‌ بار در ۲۴ مارس ۲۰۱۱ منتشر شد و هنوز هم یکی از بازی‌های بسیار خوب موبایل محسوب می شود. “ابر برادرها” یک بازی ماجراجویی زیبا، عجیب، ناراحت‌کننده و اکسپریمنتال راجع بـه یک جنگجو کـه یک ماموریت اسرارآمیز دارد، اسـت.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

سبک هنری پیکسلی زیبای آن، ساندترک گوش‌نواز آن و گیم پلی جذاب آن صدها تقلیدکننده رابه خود جذاب کرده کـه البته هیچ‌کدام نتوانسته‌اند زیبایی این بازی رابه دست آورند. قیمت این بازی ۸ دلار در اپ استور و ۵ دلار در پلی استور اسـت.

بازی اندروید Plague, Inc

طرح این بازی احتمالا یکی از جالب‌ترین طرح‌های ممکن بین همه ی‌ی بازی‌ها بوده و حتی با اینکه از انتشار آن چند‌سال می‌گذرد، چیزی از نوآوری این بازی کاسته نشده اسـت. شـما یک اپیدمیک را نظارت میکنید و هدف شـما، از بین بردن همه ی‌ی انسان‌ها قبل از ساخته‌ شدن دارویی ضد شـما میباشد. شـما ابزارهای زیادی در اختیار خود دارید:

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

می توانید علایم بیماری‌ را اضافی کنید، آنرا مرگ‌بار یا مسری‌تر کنید و مقاومت‌های آنرا افزایش دهید. با پخش ارگانیسم یا ویروس شـما، شـما امتیازهای دی ان ای بـه دست می‌آورید کـه در واقع ارز داخل بازی هستند. کشتن انسان‌ها هیچ وقت انقدر هیجان انگیز نبوده اسـت! این بازی برای اندروید رایگان بوده ولی برای آی او اس ۱ دلار کشور آمریکا قیمت دارد. در نسخه‌ی رایگان بازی، بعضی حالت‌های بازی قفل شده‌اند.

بازی اندروید سری بازی‌ های Pumped BMX

اگر شـما بـه دوچرخه‌های BMX علاقه‌ دارید، این سری بازی احتمالا بهترین در سبک خود اسـت. شـما چندین نظارت در اختیار دارید کـه شامل دکمه‌ی شتاب گرفتن، یک جوی‌استیک برای انتخاب تکنیک، دکمه‌ی چرخش، و البته ژیروسکوپ خود گوشی اسـت.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

این می تواند در ابتدا پیچیده بنظر برسد کـه البته زمانی کـه آن رابه خوبی یاد گرفتید، انجام آن بسیار رضایت‌بخش میشود. قیمت نسخه‌های مختلف بازی فرق میکند ولی هیچ‌کدام ازآن‌ها رایگان نیستند.

بازی اندروید Dandara

دندارا پلتفرمری اسـت کـه شـما در آن خودرا از یک سطح بـه سطح دیگر پرتاب می کنید ودر یک دنیای بزرگ مکان‌های مختلف را مشاهده میکنید. این عنوان برای کنسول‌های مختلف نیز وجوددارد کـه احتمالا توجیه کننده‌ی قیمت نسبتا زیاد آن نسبت بـه بقیه‌ی بازی‌های موبایلی اسـت. اگر از قیمت بازی بگذریم، دندارا یک دنیای وسیع با گرافیک زیبا، موجودات عجیب‌وغریب و یک ساندترک جذاب بشما ارائه میدهد.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

شـما سعی در نجات جهان Salt دارید. اگر طرفدار بازی‌های پلتفرمر هستید، این بازی قطعا پیشنهاد می شود؛ هرچند ممکن اسـت بخواهید برای کاهش قیمت صبر کنید. مـا بشما پیشنهاد دانلود آن از همان سایت‌های غیرمعتبر را نمیدهیم ولی این هم یکی از همان گزینه‌های روی میز اسـت!

بازی اندروید Finger Driver

بعضی از بهترین بازی‌های موبایل، بازی‌هایی هستند کـه شـما می توانید حتی اگر چند دقیقه‌ی اضافی دارید، چـه در مترو و چـه در زمان استراحت سرکار «تاکید روی زمان استراحت اسـت!»، آن‌ها را بازی کنید. “فینگر درایور” یکی از همان بازی‌هاست کـه بشما یک فرمان برای بازرسی خودرو روی مسیر می دهد و شـما باید تا جاییکه میتوانید بدون خروج از مسیر پیش بروید.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

این بازی یکسری ماموریت ساده می دهد کـه در ازای انجام آن‌ها ارز داخل بازی دریافت می کنید و ازآن برای باز کردن اتومبیل‌ های جدید استفاده می کنید. طرح بازی بسیار ساده بوده ولی جذابیت آن شـما رابه سمت خود می‌کشاند. این بازی برای اندروید رایگان اسـت ودر اپ استور هم ۱ دلار قیمت دارد. تنها ۵ روز از انتشار این بازی می‌گذرد و از این رو هنوز در متروهای کشور آن‌ را نمی توانید بـه صورت روزانه مشاهده کنید!

بازی اندروید Beholder

Beholder هم ازآن عناوین دیستوپیایی جالبی اسـت کـه تجربه‌ی آن واقعا منحصر بـه فرد بوده و میتوان آنرا درکنار عناوینی همانند Replica, Papers, Please و This War of Mine قرار داد. شـما دراین بازی نقش صاحب خانه‌‌ای دریک حکومت دیکتاتوری را دارید کـه وظیفه‌ی شـما عملا جاسوسی کردن روی ساکنین خانه اسـت.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

شـما میتوانید دستورات حکومت را اجرا کنید و یا بـه افراد ساکن کمک کنید و هرکدام از انتخاب‌های شـما نتیجه‌ای دارد کـه روی پایان بازی تاثیر می گذارد. این بازی برای هر دو پلتفرم موجود بوده و ۵ دلار قیمت دارد.

بازی اندروید سری The Room

سری The Room شرکت Fireproof، بی‌شک یکی از جالب‌ترین بازی‌های پازلی منتشر شده روی هر پلتفرمی اسـت. با انتشار نسخه‌ی سوم، میتوان با خاطرجمعی گفت کـه این بازی در طول زمان فقط رشد خواهد کرد و پیچیدگی و دیدگاه آن گسترش مییابد. فرمت پایه‌ی بازی در هر سه بازی یکی اسـت:

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

یکی سری پازل را حل کنید و بـه پازل بعدی و قسمت بعدی داستان برسید. هر سه بازی این سری بـه یک تعادل بسیار مناسب بین سختی و رضایت بخشی رسیده‌اند و دارای طراحی زیبا و ملموس تا ریزترین جزئیات هستند. پیشنهاد می دهیم کـه این بازی را در تاریکی کامل، با هدفون و بدون هیچ حواس‌پرتی دیگری بازی کنید.

بازی اندروید Monument Valley

بازی پازل “مانیومنت ولی” کـه الهام زیادی از آثار موریس اشر گرفته، یک بازی عجیب، دوست داشتنی و عمیق اسـت کـه شـما را در خود حل می کند. شـما شاهزاده‌ی Ida را دریک ماموریت اسرارآمیز دریک مکان بنام Monument Valley بازرسی میکنید کـه پر از ساختمان‌های غیراقلیدسی و پرنده‌های مشکی اسـت. ماهیت ماموریت او بخشی از تجربه‌ی شـما بوده کـه در طول بازی و با دنبال کردن آیدا و تغییر زاویه‌ دید برای حل پازل‌ها آن‌را در می یابید.

معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی 2018

توجه زیادی بـه همه ی‌ی ابعاد این بازی پرداخته شده کـه آنرا تبدیل بـه یک تجربه‌ی بی‌نظیر برای بازیکنان می‌سازد و خیلی سخت میتوان عاشق آن نشد. اگر آنرا دوست داشتید، می توانید نسخه‌ی بعدی این بازی را هم تجربه کنید. این بازی برای هر دو پلتفرم منتشر شده و ۵ دلار قیمت دارد.

نوشته معرفی بهترین بازی های موبایلی ایرانی + بهترین های جهانی ۲۰۱۸ اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

Rate this post

درباره ی elmsara

همچنین ببینید

خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و در طب سنتی چیست

گوشت گوساله خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *