خانه💥 / دسته اصلی / بیوگرافی سیتا قاسمی شاعر و هنرمند افغانستانی + ماجرای ازدواج و طلاق + جزئیات کامل و عکس

بیوگرافی سیتا قاسمی شاعر و هنرمند افغانستانی + ماجرای ازدواج و طلاق + جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد بیوگرافی سیتا قاسمی شاعر و هنرمند افغانستانی + ماجرای ازدواج و طلاق + جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.

بیوگرافی سیتا قاسمی

سیتا قاسمی متولد ۶ ماه آوریل ۱۹۸۳ در شهر کابل به دنیا آمد .او از هنرمندان معروف افغانی می‌باشد که شاعر و خواننده نیز میباشد. او نیز مانند تعداد زیادی از افغانی ها وادار به مهاجرت شده است .

سیتا قاسمی از هنرمندانی است که به موجب جنگ های‌ داخلی افغانستان ترک میهن گفت، او آواز خوانی است که در سن بسیارخورد، کار های هنری اش را آغاز نمود و تا حال کارهای متعددی انجام داده است.

ازدواج و طلاق سیتا قاسمی

سیتا قاسمی با فاروق کریمی که ۱۵ سال از او بزرگ تر بود ازدواج کرد، اما بعد از مشکلات و این که فهمید او قبلا همسر داشته است از وی جدا شد، حال دو فرزند دارد که با خودش در کشور آلمان زندگی می‌کنند.

بیوگرافی سیتا قاسمی شاعر و هنرمند افغانستانی + ماجرای ازدواج و طلاق

عکس سیتا قاسمی و همسرش

ماجرای سیتا قاسمی مهاجرت از افغانستان

وی تا ۵ سالگی در افغانستان زدگی کرد و درس خواند ، اما با شروع جنگ های‌ داخلی افغانستان رو ترک کرد، آن ها ابتدا به پاکستان پناهنده شدند و بعد از زندگی سخت در کمپ ناصرباغ پشاور به کشور آلمان و شهر فرانکفورت رفت.

بیوگرافی سیتا قاسمی شاعر و هنرمند افغانستانی + ماجرای ازدواج و طلاق

شروع فعالیت هنری سیتا قاسمی

او ابتدا به‌ صورت ترانه نویس همکاری خودرا با هنرمندانی افغانی شروع کرد اما بعد از مدتی با همکاری ولی حجازی وارد حرفه خوانندگی شد، و نخستین اهنگ مشترک خودرا با نام «دوباره مهربان» منتشر کرد، سپس تصمیم گرفت به تنهایی اثری را منتشر کرد و این بار با ترانه «با تصویریم چی می‌بینی» خودش را به عنوان یک خواننده تمام عیار افغانستانی معرفی کرد.

بیوگرافی سیتا قاسمی شاعر و هنرمند افغانستانی + ماجرای ازدواج و طلاق

بعد از استقبال افغانی ها از وی به کشورش آمد ،او چندین کنسرت نیز گذاشت، در روز زن بین المللی، موزیک زن، به معنی “زن” را منتشر کرد این موزیک در مورد مسئله مهم از نقش یک زن در جامعه افغانستان منعکس شده است .

بیوگرافی سیتا قاسمی شاعر و هنرمند افغانستانی + ماجرای ازدواج و طلاق

عکس های سیتا قاسمی

حاشیه های زندگی سیتا قاسمی

انتشار و عکس های‌ خصوصی و فیلم عروسی اش توسط همسرش ثابقش در یوتیوب مدتی برای وی حاشیه ساز شد، اتهام تغییر دین از اسلام به مسحیت نیز توسط همسر ثابقش وی را متزلزل کرد اما با گفت و گو و توضیحاتش تواسط از این افتراها بیرون بیاید.

Rate this post

درباره ی elmsara

همچنین ببینید

خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و در طب سنتی چیست

گوشت گوساله خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *