خانه💥 / دسته اصلی / بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو + جزئیات کامل و عکس

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو + جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو + جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.

بهترین هایلات برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

در اینبخش مجموعه ای زیبا از بهترین هایلایت ها برای مو های تیره را اماده کرده ایم. امروز همچنین یک شخصیت شناسی جالب از روی مدل موی خانمها را نیز مرور میکنیم. هایلایت کردن مو جنسیتی نیست، یعنی هم برای مردها و هم زنها کاربرد دارد، هایلایت کردن مو سلیقه ای اسـت. کسانی کـه مو های روشن دارند طبق معمول از هایلایت نمیکنند اما کسانی کـه مو های تیره دارند عاشق هایلایت هستند.

هایلایت مو برنز

با این هایلایت برنزی بـه مو های‌تان هم یک حالت فلزی بدهید و هم بر جذابیت صورت و مو های‌تان تا حد زیادی بیفزایید. هایلایت برنز بـه زیبایی با قهوه‌ای تیره‌ی مو های‌تان ترکیب میشود.

این هایلایت یک اثر هنری هیجان‌انگیز ایجاد می کند. با موی بلند و امواج جذابی کـه لابلای آن رنگ برنز زیبا بـه چشم می خورد، قطعا زیباتر و جذاب‌تر خواهید شد!

هایلایت مو قهوه‌ ای خاکستری

گاهی تغییرات کوچک بـه راستی شگفتی می‌آفرینند! و این ادعا را می توان بـه درستی با دیدن موهایی کـه هایلایتی ظریف ودر عین حال درخشان و زیبا دارد، اثبات کرد.

هایلایت قهوه‌ای خاکستری با ظرافت و آرامی لابلای مو های تیره‌ی قهوه‌ای جا خوش می کنند، و با آن‌ها بـه زیبایی ترکیب میشوند بجای اینکه خود رابه صورت کاملا مشخص و برجسته‌ای بـه رخ بکشند. فقط عریان و صاف کردن موها کافی اسـت تا این هایلایت‌های زیبا بـه خوبی دیده شوند و ظاهری زیبا بـه مو های‌تان بدهند.

هایلایت مو بلوند طلایی

هرکسی کـه شـما رابا این هایلایت‌های طلایی رنگ ببیند، شگفت‌زده خواهد شد. هایلایت طلایی لا بـه لای مو های قهوه‌ای تیره مینشیند و تصویر ریزش قطره قطره‌ی کارامل را روی تکه‌ای شکلات تیره بـه ذهن می رساند.

با اتو چند فر درشت روی مو های‌تان درست کنید تا آن تکه‌های بلوند طلایی روی زمینه‌ی قهوه‌ای تیره بـه زیبایی خودی نشان دهند.

نوارهای باریک هایلایت مو بلوند

تابستان آینده مو های‌تان رابا این هایلایت راه راه باریک زیباتر از قبل کنید. هایلایت بلوند با تناژ سرد در بین رنگ قهوه‌ای عمیق مو های‌تان این تصویر رابه وجود می‌آ‌ورد.

انگار نور خورشید روی طره‌های زیبای مو های‌تان بوسه‌ای درخشان زده‌اسـت. مو های‌تان را مدل باب بلند بزنید و چند موج زیبا روی آن‌ها بیندازید تا ظاهری کاملا متفاوت و جدید داشته باشید!

هایلایت‌ های مو بلوند برای قاب کردن چهره

اگر دوست ندارید کـه حجم زیادی از مو های‌تان را دکلره بزنید یا رنگ کنید و از آسیب دیدن مو های‌تان میترسید، شاید بد نباشد این سبک را مدنظر داشته باشید چون کاملا با انچه می خواهید تناسب دارد.

شـما می توانید چند هایلایت بلوند منحصر بـه فرد فقط در قسمت جلوی سرتان دربیاورید و بـه نوعی با آن‌ها صورت‌تان را قاب کنید. برای تکمیل این سبک موها رابه سبک باب بلند بزنید و چند فر زیبا روی آن‌ها بیندازید، این دقیقا همان نوع مویی اسـت کـه سبب می شود هم ظاهری بی‌اندازه جذاب بـه دست بیاورید و هم مانع از آسیب دیدن مو های‌تان می شود!

هایلات‌ هایی به رنگ قهوه

اگر ازآن دست آدم‌هایی هستید کـه علاقه‌ی چندانی بـه هایلایت‌های خیلی مشخص و روشن ندارنید، میتوانید این سبک از هایلایت روی موی قهوه ای را بررسی کنید. این سبک ظریف، بـه این ترتیب اسـت کـه با رنگ قهوه‌ای بـه رنگ قهوه هایلایت‌هایی ایجاد می کنید کـه فقط کمی از رنگ طبیعی مو های خودتان روشن‌تر اسـت.

بـه این ترتیب بدون اینکه مو های‌تان توجه زیادی را جلب کنند، زیبایی ظریف و جذابی رابه دست می‌آورند. این سبک هایلایت همچنین بـه زیبایی چهره‌ی شـما را قاب میکند و میتواند با آرایشی زیبا، ظاهری بی عیب و نقص بشما بدهد.

هایلایت مو بروند «بلوند + قهوه‌ ای»

چرا بین هایلایت بلوند و قهوه‌ای یکی را انتخاب کنید، در حالیکه می توانید هردو را انتخاب کنید؟ سایه‌ی این هایلایت بروند، چیزی بین قهوه‌ای و بلوند را نشان میدهد.

از این رو آنرا بروند می‌نامیم «ترکیب کلمات قهوه‌ای و بلوند بـه انگلیسی». رنگ بـه دست آمده بی‌نظیر اسـت، و بـه حدی منحصر بـه فرد اسـت کـه حتی در بین جمعی از خانم‌ها هم متفاوت و برجسته دیده خواهید شد!

هایلایت‌ های مو ماهاگونی

با این قهوه‌ای زیبا و بی‌نظیر کـه واقعا خیره‌کننده بنظر میرسد، سراغ رنگی تیره و جذاب بروید. هایلایت‌های ماهاگونی در پایه‌ی قهوه‌ای تیره‌ی مو های خودتان ذوب می شوند و جذابیتی خیره‌کننده بـه موها میدهند. چند حلقه فر بزرگ روی موها تنها چیزی اسـت کـه باید برای تکمیل شدن ظاهرتان ایجاد کنید! خوب آماده‌ای بانو!

هایلایت‌ های مو گرم و آتشین

با این هایلایت‌های گرم و آتشین کاری کنید کـه آتش درون‌تان بـه بیرون زبانه بکشد و اینبار سبکی متفاوت و برجسته بشما بدهد!

برای رسیدن بـه این مو های زیبا، میتوانید از تن‌های بلوند و قهوه‌ای مایل بـه قرمز استفاده کنید. فقط یادتان باشد کـه آماده باشید! چون با این هایلایت زیبا هر جا کـه قدم بگذارید، نگاه ها خیره بشما خواهد بود… فقط شـما!

هایلایت‌ های مو بوسۀ خورشید

با این هایلایت‌ها بـه رنگ بلوند برای سپری کردن زمان در نور آفتاب آماده باشید. هایلایت‌های بلوند بسیار روشن روی مو های قهوه‌ای عمیق‌تان دربیاورید و ظاهری مسحورکننده بـه آن‌ها بدهید. مو های‌تان را صاف و عریان کنید ودر یک میهمانی تابستانی روزهنگام در فضای باز بدرخشید!

هایلایت مو زنجبیلی

خب پاییز کـه میشود تن‌هایی کـه قرمزی دارند با لباس‌های تم پاییز و خیابان‌هایی کـه پر از برگ‌های قرمز و زرد هستند، ترکیبی عالی را تشکیل میدهند!

این هایلایت‌های زنجبیلی بـه زیبایی در بین مو های قهوه‌ای عمیق‌تان ظاهر می شوند و ترکیب زیبایی از رنگ‌ها را ایجاد می کنند. مو های بلندتان رابه صورت حلقه‌های بزرگ بیارایید تا در مو های‌تان حرکت و زندگی خلق کنید!

و در ادامه شخصیت شناسی از روی مدل مو برای خانم ها

باور بکنید یا نکنید، چیزهایی کـه موی شـما می گوید خیلی بیش‌تر از این اسـت کـه خواب مانده‌اید و دیر رسیده‌اید یا تمام صبح را وقت گذاشته‌اید تا بـه پیچ و شکن‌های بی‌نقص برسید. در واقع، موی شـما میتواند خیلی چیزها از شخصیت‌تان، روابط‌تان، و اینکه چـه‌قدر احتمال دارد یک پیتزای کامل رابه تنهایی بخورید، بگوید.

باب

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

باب در سراسر جهان مدل کوتاه تحسین‌برانگیزی برای هر خانم اسـت، و شـما، مانند این مدل، سخت‌گیر نیستید و بـه سرعت خودتان رابا اوضاع جدید وفق می دهید. شخصیت آرام‌تان دیگران را، حتی در استرس‌آورترین اوضاع، بـه آرامش ترغیب می کند.

چتری صاف

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

اعتماد بـه نفس خیلی بالایی دارید و برای کسانی کـه از اعتماد بـه‌نفس‌تان احساس ترس میکنند وقتی برای اتلاف کردن ندارید. اگر چتری صاف مدل موی همیشگی‌تان اسـت، ذاتا رهبری هستید کـه یک روی یاغی هم دارد.

طبیعی

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

اگر حالت طبیعی مو های‌تان را حفظ میکنید، فردی گشاده‌رو و بامحبت هستید و صبری رشک‌آور دارید. میخواهید بدانید سلاح مخفی‌تان چیست؟ بدانید مهربانی و ادب میتواند تا حد زیادی کمک‌تان کند.

درخشنده در تاریکی

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

موی درخشنده در تاریکی درحال‌حاضر بـه‌روزترین مد اسـت. درست مانند مو های‌تان، شـما هرجا وارد می شوید فورا آن مکان رابا انرژی پرشور و ذات خوش‌بین‌تان روشن می کنید. و یقینا یک جغد شب‌بیدار تمام عیار هستید.

بافت تیغ‌ ماهی

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

اگر مدل موی همیشگی‌تان بافت تیغ‌ماهی اسـت، فردی هستید کـه روحی آزاد و حس ماجراجویی شدیدی دارد. احتمالا ماندن دریک مکان برای مدت طولانی برای‌تان دشوار اسـت و میل‌تان بـه سیر و سیاحت بسیار زیاد اسـت.

گوجه‌ ای

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

کسانی کـه مدل گوجه‌ای را انتخاب می کنند سبک خانم‌های کلاسیک را دنبال می کنند. بـه احتمال زیاد گوشه‌ای از آپارتمان‌تان معبد آدری هپبورن«بازیگر انگلیسی ۱۹۹۳-۱۹۲۹، م.» اسـت؛ و کلکسیون کفش‌تان پرشمار اما ضروری اسـت.

مدل کوتاه پیکسی

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

ممکن اسـت کسانی کـه مدل موی پیکسی دارند در ابتدا خجالتی بنظر برسند، اما در واقع فقط دارند مطمئن می شوند شـما فردی قابل اعتماد هستید. وقتی مورد تایید واقع شدید، این خانم‌ها شـما رابا بینش و خلاقیت‌شان شگفت‌زده میکنند.

موی رنگین‌ کمانی

اگر مدل موی‌تان را از رنگ‌های رنگین‌کمان الهام گرفته‌اید، پس احتمالا دوست دارید هر چـه در ذهن‌تان اسـت بـه زبان بیاورید- حتی اگر فراموش کنید اول افکارتان را فیلتر کنید.

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

آدم‌ها میدانند حتی اگر آن‌چـه در اوج خشم می گویید غیرمنتظره باشد، وقتی آرام شدید، در مورد کل اوضاع حس شوخ‌طبعی‌تان گل خواهدکرد.

موی بلند به سبک بوهو

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

شـما یک خوش‌بین همیشگی هستید کـه پیوندی قوی با طبیعت، موسیقی، و شعر دارید. گروه دوستان شـما بزرگ و متنوع اسـت و هرگز از آغاز مصاحبه با غریبه‌ها احساس بدی بشما دست نمی دهد.

بافت‌

بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو

شـما همیشه راست‌ گو، هستید.شاید هم گاهی بیش از حد راست‌ گو هستید. دوستانتان می دانند همیشه میتوانند برای راهنمایی گرفتن پیش شـما بیایند و شـما محرم اسرار‌شان هستید.

نوشته بهترین هایلایت برای موهای تیره + شخصیت شناسی مدل مو اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

Rate this post

درباره ی elmsara

همچنین ببینید

خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و در طب سنتی چیست

گوشت گوساله خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *