خانه💥 / دسته اصلی / بیوگرافی حسین مهری و همسرش + زندگی شخصی حسین مهری + جزئیات کامل و عکس

بیوگرافی حسین مهری و همسرش + زندگی شخصی حسین مهری + جزئیات کامل و عکس

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد بیوگرافی حسین مهری و همسرش + زندگی شخصی حسین مهری + جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.

بیوگرافی حسین مهری

حسین مهری متولد ۲۳ آبان ۱۳۶۳ در شهر تهران به دنیا آمد . او ۲ برادر دارد، پشتکار و سماجتی که داشت باعث شد پایش به بازیگری باز شود، کلا آدم درونگرایی است. وی گفته است بیش از بیست سال تجربه حضور در تئاتر دارد و فعالیت هنری اش را از سال ۱۳۷۷ به‌صورت جدی شروع کرد.

زمینه فعالیت = بازیگر
تولد = ۲۳ آبان ۱۳۶۳ تهران
ملیت = ایران
سال‌های‌ فعالیت = ۱۳۷۷ – اکنون

بیوگرافی حسین مهری و همسرش + زندگی شخصی حسین مهری

ازدواج حسین مهری

حسین مهری آذر ماه ۱۳۹۱ ازدواج کرده است . حسین مهری می گوید عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح میدهم بیشتر وقت آزادم رابه کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم، همسرش در کار هنری نیست.

بیوگرافی حسین مهری و همسرش + زندگی شخصی حسین مهری

حسین مهری و آغاز بازیگری

از سال ۱۳۷۲ تئاتر را شروع کردم، وارد شدنم به این حرفه کمی عجیب غریب بود ؛ اگر یادتان باشد در آن زمان جمعه ها بعدازظهر ساعت چهار ؛ شبکه یک همیشه فیلم سینمایی پخش می کرد قبل از این‌که فیلم شروع شود در ابتدا می‌نوشت مثلاً هدایت فیلم” قدیم می‌کند، من با ۱۱۸ تماس میگرفتم ببینم عدد آن دفتر سینمایی را دارد یا نه بعضی را داشت بعضی را نداشت.

بیوگرافی حسین مهری و همسرش + زندگی شخصی حسین مهری

سرنوشت بایگری با ۱۱۸

بعد به آن دفتر زنگ میزدم و میپرسیدم در دفتر شما فیلمی آماده ی ساخته شدن هست ؟

دراین بین نه و آره هایی که شنیدم سرنوشتم برای بازیگری رقم خورد ن هم زمانی بود که با دفتر “حسین فرخی” تماس گرفتم و متوجه شدم فیلمی در دست ساخت ودر مرحله ی پیش تولید است آدرس گرفتم که بروم و تست بدهم و فرم پر کنم در حین پرکردن فرم به بخشی رسیدم که نوشته بود معرف و من معرفی نداشتم

مدت طولانی را روی آن گزینه مکث کردم و فکر می کردم کاربدی کردم که بدون معرف به انجا آمده ام تا بالاخره کارگردان آمد و دید نیم ساعت است نشسته ام بالای سر یک فرم استخدام و نمی‌توانم آنرا پر کنم، نگاهی به فرم انداخت و گفت خوب چرا نمی نویسی ؟

گفتم چون معرف ندارم خیلی خجالت کشیدم تصورم این بود که کار اشتباهی کردم پرسید تو که معرف نداری چطور اینجا را پیدا کرده ای ؟

تمام اینهایی که برای شما گفتم برای او هم توضیح دادم حسین فرخی خیلی خوشش اومد که یک نفر با این شیوه جایی راکه دوست داشته پیدا کرده و حالا می‌خواهد شروع کند تا به هدفش برسد.

بیوگرافی حسین مهری و همسرش + زندگی شخصی حسین مهری

سعی می کنم بروز باشم

سعی میکنم به روز باشم و اتفاقات، اطلاعات و دانش کارم را دنبال میکنم ؛ این به روز بودن از راه های‌ متفاوت و البته مرسومی شکل میگیرد. راه هایی مثل کتاب خواندن، نشریات را مطالعه کردن و فیلم دیدن که مخصوصا برای این آخری خیلی زمان میگذارم فیلم دیدن و رمان خواندن تاثیر فوق العاده محسوسی روی کیفیت کار می گذارند.

درباره زندگی شخصی حسین مهری

خیلی آدم پر رفت و آمدی نیستم اما دوستان خوب در میان همکارانم زیاد دارم ؛ دوستانی مانند امیر جعفری و کامبیز دیرباز و خیلی دوستان پشت دوربین که احتمالا کمتر می شناسیدشان اما عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح می‌دهم بیشتر وقت آزادم رابه کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم…

محبوبیت حسین مهری

آغاز او با سریال زیر هشت سال ۸۹ سیروس مقدم خوب بودو باعث شناخته شدن چهره اش شد، اگرچه تا سال ۹۱ بیش از ۵ سریال از جمله پایتخت، تا ثریا و نابرده رنج بازی کرد اما هیچ کدام به اندازه سریال زمانه درسال ۹۱ در نقش سینا وی را معروف نکرد.

بیوگرافی حسین مهری و همسرش + زندگی شخصی حسین مهری

بازیگوشی در کودکی ؟

خیلی زیاد خیلی سر خود و خودرای بودم.هم خودم تصمیم می‌گرفتم و آرزوهایم بزرگ و ترسناک بود،پشت کار خیلی زیادی داشتم و خیلی یک دنده بودم و حاضر نبودم به هیچ عنوان در کاری کم بیاورم.

ملاک برای انتخاب نقش ها

من سه تا فاکتور اصلی دارم که به شدت برایم مهم است ؛ کارگردان، فیلمنامه نویس و نقش، ایده اولم این است که نقش، نقشی باشد که بتوانم خودم در آن تلاش کنم، کارگردان، کارگردانی باشد که بتوان به او اعتماد کرد و فیلمنامه هم فیلمنامه قرص و جانداری باشد.

بیوگرافی حسین مهری و همسرش + زندگی شخصی حسین مهری

شغل دیگر :

تنها کار من بازیگری است و فقط از این راه زندگی میکنم.

دستیار دوم کارگردان :

فیلم سینمایی بن بست «۱۳۸۷»

منشی صحنه :

فیلم سینمایی بن بست «۱۳۸۷»

بیوگرافی حسین مهری و همسرش + زندگی شخصی حسین مهری

سریال های بازی کرده حسین مهری :

سرزمین کهن «۱۳۹۵_۱۳۸۷،کمال تبریزی »

همه ی چیز آن جاست «۱۳۹۳؛ شهرام شاه حسینی»

معراجی ها «۱۳۹۳؛ مسعود ده نمکی»

مانه «۱۳۹۱؛ حسن فتحی»

بالهای خیس «۱۳۹۱؛ عباس رنجبر»

پنجره «۱۳۹۰؛ قدرت الله صلح میرزایی»

تا ثریا «۱۳۹۰؛ سیروس مقدم»

پایتخت «۱۳۸۹؛ سیروس مقدم»

نابرده رنج «۱۳۸۹؛ علیرضا بذرافشان»

زیر هشت «۱۳۸۹؛ سیروس مقدم»

فیلم سینمایی :

زرد «۱۳۹۵مصطفی تقی زاده»

ماجرای نیمروز «۱۳۹۵محمدحسین مهدویان»

چراغ های‌ ناتمام «۱۳۹۵مصطفی سلطانی»

حسین مهری بازیگری دوست داشتنی و موفق که آرزومندیم بیشتر از پیش موفق باشد.

Rate this post

درباره ی elmsara

همچنین ببینید

خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و در طب سنتی چیست

گوشت گوساله خواص و مضرات و طبع گوشت گوساله در بارداری و برای نوزاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *